UA
RU

«Венздей» повертається на екрани: в Ірландії розпочалися зйомки другого сезону серіалу

В Ірландії розпочалися зйомки другого сезону серіалу «Венздей». До акторського складу приєднаються нові зірки — Стів Бушемі, Крістофер Ллойд, Тенді Ньютон. 

"Венздей" 2 сезон зйомки актори

Сьогодні у Netflix повідомили про початок зйомок другого сезону серіалу «Венздей». Сюжет і дати виходу поки тримаються у секреті. Проте відомо, що знімальна группа працюватиме в Ірландії. Також творці серіалу розкрили акторський склад. Родина Аддамсів залишається незмінною. Роль Венздей Аддамс зіграє Дженна Ортега, Мортіши Аддамс — Кетрін Зета-Джон, Гомеса Аддамса — Луїс Гусман, Пагслі Аддамса — Ісаак Ордонез. Також повернуться персонажі із першого сезону. А саме Енід Сінклер (її зіграє Емма Майерс), Б’янка Барклі (Джой Сандей), Юджин Отінгер (Муза Мостафа), Аякс Петропол (Джорджі Фармер), Річ (Віктор Доробанту). Фред Армісен знову зіграє дядька Фестера, Джеймі МакШейн — шерифа Донована Гелпіна, Луянда Унаті Льюїс-Ньяво — заступника шерифа Річі Сантьяго. 

"Венздей" 2 сезон зйомки актори

«Наша мета цього сезону полягала в тому, щоб відкрити кілька свіжих облич. А також запросити кількох легендарних акторів, якими ми завжди захоплювалися, приєднатися до Дженни Ортеги та інших у Nevermore. Коли ми розглядаємо таланти, які зібрали, то не можемо бути в більшому захваті. Місію виконано», — розповіли творці серіалу.

У другому сезоні до акторського складу приєднаються Стів Бушемі, Крістофер Ллойд, Тенді Ньютон, Біллі Пайпер, Еві Темплтон, Оуен Пейнтер, Ноа Тейлор, Джоанна Ламлі, Френсіс О’Коннор, Хейлі Джоел Осмент та Йонас Суотамо. Режисером і продюсером знову стане Тім Бертон. Також серії зніматимуть режисери Пако Кабесас та Анджела Робінсон. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Netflix, Helen Sloan / Netflix

Читайте також: КОЛИ ВИЙДЕ ЧЕТВЕРТИЙ СЕЗОН СЕРІАЛУ «ЕМІЛІ В ПАРИЖІ»

Статьи по теме