UA
RU

Відверте YouTube-шоу «ебаут» запускає чоловічу версію

Редагувати переклад

Чоловічий погляд на табуйовані теми.

Після трьох успішних сезонів команда жіночого шоу «ебаут», яке відверто розповідало про життєві, але табуйовані теми: секс, фемінізм, мастурбацію, бодіпозитив і ментальне здоров’я, запускає нову програму — чоловічий «ебаут».

Відверте YouTube-шоу «ебаут» запускає чоловічу версію-Фото 1

«Ми дуже цінуємо нашу чоловічу аудиторію, яка нас активно дивиться і підтримує. Але ми зрозуміли, що лише нас трьох бракує, щоб обговорювати питання, які стосуються досвідів чоловіків. Тож ми вирішили покликати тих, хто дійсно може про це поговорити», — каже команда «ебаут».

Ведучими чоловічої версії шоу стали Петро Заставний, продюсер гурту TVORCHI, ресторатор, ведучий подкасту «ФОП 3 групи Заставний П.Р.», Ігор Донскіх, наноінфлюенсер, довоєнний стиліст, контент-менеджер секс-шопу «INSIDE» та Сергій Чирков, переможець Kyiv International Stand Up Comedy Week 2019, резидент «Підпільного стендапу», редактор та сценарист «#@)₴?$0».

В українському суспільстві чоловікам часом буває складно проявляти власну вразливість чи емоційність, тому місія шоу — показати, що говорити прямо можна на будь-які теми. Ведучі готові запрошувати до цього діалогу всіх охочих. 

Мені важливо, щоб український YouTube зараз активно розвивався. Генеруючи велику кількість класного контенту ми мінімізуємо шанс того, що наші діти в майбутньому будуть дивитись російський,

— говорить про свою участь у шоу Петро Заставний.

«Я тримаю руку на пульсі і відслідковую всі новини про стан в нашій країні. Допомагаю, інформую, репощу. Але часто мені хочеться подумати і про себе, про свій стан, про свої проблеми та переглянути щось відповідне на YouTube. В цьому шоу я хочу нести свій досвід, десь експертність, а десь просто емоції глядачу, а також пропагандувати ЛГБТК+ індустрію», —  ділиться Ігор Донскіх. 

Читайте також: Танцювальний подвиг на заздрість дівчатам Черкащини: LATEXFAUNA представляють нове іронічне відео

Комік Сергій Чирков пояснює цінність проєкту для себе з властивим йому гумором: «Гроші, популярність, групіз, безкоштовна випивка в барах, всенародна любов та захоплення, потенційна політична кар‘єра, дружня команда, комфортна атмосфера, офіс в центрі Києва, безлімітні кава та чай».

Всі троє ведучих мають різні життєві досвіди та погляди, що зроблять дискусії під час випусків цікавими та різноманітними. Серед тем, які планують обговорити в чоловічому «ебауті»: токсична маскулінність, мастурбація, шлюб, ЛГБТК+, емоції та ментальне здоровʼя, секс, зрада, залежності. Ведучі також будуть ділитися особистими історіями та обговорювати інфоприводи, що пов’язані з темою випуску. До дискусії залучатимуть експертів та інших гостей, відповідатимуть на питання глядачів. 

Перм’єра першого випуску чоловічого «ебауту» на тему «Чоловікам (не) потрібен секс» відбудеться 2 жовтня на офіційній сторінці шоу на YouTube.

 

Статьи по теме