Вихід є: що робити, коли зник мобільний зв’язок
Не важливо, де ви знаходитесь, зв’язок у вас має бути завжди.
Наразі зв’язок являється однією із найважливіших складових життя у воєнному стані, адже з наших гаджетів ми дізнаємось про останні новини, черпаєм корисну інформацію, а також можемо попросити про допомогу.
Та перше, що намагаються “відрізати” російські окупанти – це мобільний зв’язок, який просто життєво необхідний. Що робити, якщо ви залишилися в сховищі й відірвані від зовнішнього світу, як попросити про допомогу чи зробити перегукування серед своїх родичів та знайомих, читайте в матеріалі.
Українські телефонні мережі об’єдналися й дали користувачам можливість переходити з однієї мережі на іншу, у випадку якщо ваш мобільний оператор не може надавати послуги. Тим паче, ми всі пам’ятаємо, що не тільки у сховищі, а й по території України може пропадати зв’язок. Як відбувається процес переходу на іншу мережу?
Тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора. Раз на день намагайтеся повернутися до мережі свого оператора. Вручну або увімкнувши автовибір мережі. Як налаштувати перехід, дивіться у інфографіці нижче.
Читайте також: Українська бабуся, чиє фото постять французькі суперзірки та фешн редактори
Також варто пам’ятати, що національний роумінг першочергово здійснюється на території окупованих областей: Харківська; Херсонська; Сумська; Полтавська; Дніпропетровська; Запорізька; Донецька; Луганська; Кіровоградська; Миколаївська області. Далі планується введення нацроумінгу в Чернігівській, Житомирській та Вінницькій областях, а згодом і по всій Україні.
А тут ви можете допомогти українським біженцям та зробити пожертву в Міжнародний комітет Червоного Хреста.
Інформація: https://t.me/UkraineNow