UA
RU

Вийшов трейлер української комедії «Сусідка» з Ксенією Мішиною

Редагувати переклад
3 березня 2022 року на екрани вітчизняних кінотеатрів вийде романтична комедія «Сусідка» . Фільм створено за сценарієм української письменниці Ірени Карпи.

  

Ксения Мишина 3

Увесь сенс життя молодого гульвіси Петра (Артемій Єгоров) — вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти «на слабо», тому він закладається з другом дитинства на «порш», що зможе місяць прожити з однією жінкою. Так у «холостяцькій норі» опиняється його повна протилежність — скромна та розсудлива вчителька музики Вероніка. (У цій ролі у новому образі постає акторка Ксенія Мішина — зірка шоу «Холостячка», серіалу «Кріпосна», переможниця шоу «Танці з зірками», суддя шоу «Україна має талант»).

І все б нічого, але жінка — з двома дітьми. Чи під силу мачо «зі стажем» таке випробування і чим закінчиться для нього це пекельне сусідство  —  не здогадується ніхто.

Навіть  Дмитро Гордон, який теж з’являється у стрічці, не зміг «розколоти» цю гарячу парочку. Тому інтриг та несподіванок буде чимало. Але чудовий настрій — гарантовано.

Тож якщо після зимових холодів прагнете весняної легкості, ця дотепна й зворушлива історія розтопить будь-який лід та врятує від сезонної депресії.

А динамічний сюжет та шалені пригоди героїв точно не дадуть нудьгувати.

Ксения Мишина

Ксения Мишина 4

Відбірний гумор, яким пронизаний фільм, і талановита гра акторів — справжня чарівна пігулка, що здатна зарядити позитивом.

І все це — на тлі яскравих київських локацій, що дарує відчуття причетності до подій та дозволяє по-новому поглянути на вже звичні краєвиди столиці.

Окремої уваги заслуговує музичний супровід — драйвові треки українських виконавців додають святкової атмосфери та енергійності.

У цьому калейдоскопі емоцій творці фільму не оминули й актуальну соціальну проблематику та змогли розкрити пласт догм і стереотипів щодо відносин між людьми. Тому, не дивлячись на свою легкість, картина наштовхує і на серйозні роздуми.

Фото надрала пресслужба

Статьи по теме