UA
RU

Вірші Юрія Іздрика та Ахтем Сеітаблаєв в головній ролі

Редагувати переклад
10 вересня відбулась прем’єра нового відео арт-проєкту Ukraine Is, який поєднує музику і поезію та розповідає про відомих українських митців. 

Вірші Юрія Іздрика та Ахтем Сеітаблаєв в головній ролі-Фото 1

Цього разу ROXOLANA представила пісню на вірш «Молитва» одного з найвідоміших сучасних поетів Юрія Іздрика

Режисером кліпу «Говори» виступив Мітті Місюра, який головною локацією для зйомок обрав набережну Київського моря. Зйомки тривали всю ніч, тому у кліпі можна побачити сцени, які знімались як на заході сонця, так і на світанку. Також для однієї зі сцен було використано спецефекти з вогнем, що підкреслили емоційну драму, яку переживали герої відео — Він та Вона. 

Коли я вперше прочитала вірш «Молитва», мене немов пронизала блискавка! Настільки сильними були ці слова. Мелодія  до них народилась дуже швидко. Для мене це пісня про надію, яка перемагає відчай, про вміння чути одне одного, бути відкритими до світу та інших людей. Для того, щоб показати, що спілкуватись можна різними способами, ми залучили до зйомок дівчат із порушенням слуху, які виконують приспів пісні «Говори» мовою жестів. Окрім того, ми записали також інклюзивну версію цього треку, виконану повністю жестовою мовою, яку представимо вже наступного тижня,

— розповідає ROXOLANA.

Читайте також: Гурт Tvorchi представить перше велике сольне шоу у Києві

Роль ліричного героя у відео зіграв знаменитий актор Ахтем Сеітаблаєв.

Вірші Юрія Іздрика та Ахтем Сеітаблаєв в головній ролі-Фото 2

 

 

«Я дуже рідко погоджуюсь зніматись у кліпах, але цього разу мене зачепила не тільки надзвичайно тонка лірична пісня, але й ідея проєкту Ukraine Is, створеного довкола української поезії. Дуже цікаво було попрацювати на знімальному майданчику з Мітті Місюрою, досить неординарним режисером, і, звичайно, з Роксоланою – вона чудова партнерка, фактично всі сцени у нас виходили з першого дублю», — говорить Ахтем Сеітаблаєв. 

Статьи по теме