UA
RU

Вивчити англійську швидко: ресурси, які надали можливість вивчати мови безкоштовно

Спойлер: в деяких доступна безоплатно навіть преміум-підписка.

Якщо ви виїхали за кордон і необхідно спілкуватися з місцевими, якщо у вас з’явився вільний час і вам, нарешті, взялися за вивчення. Яка б причина не була – англійська стала доступнішою.

Вивчити англійську швидко: ресурси, які надали можливість вивчати мови безкоштовно-Фото 1

Відтепер не вийде сказати, що у вас не було часу чи можливостей вивчити англійську мову. Більшість топових сервісів та онлайн-платформ надали можливість українцям вивчати міжнародну мову, не випускаючи з рук гаджет. Раніше, такі застосунки як Duolingo чи Busuu безкоштовно пропонували лише промо-версію, зараз же з’явилась можливість опанувати англійську, при чому, без обмеження в рівні чи складності. Нижче ви зможете знайти детальну інформацію про кожну програму та способи, як отримати безкоштовний доступ.

Busuu – надає можливість 90 днів вивчати англійську мову в преміум підписці. Вам буде доступні всі рівні на можливості.

Drops – цілий рік ви зможете опановувати английську мову так само з преміум-підпискою. Просто необхідно вказати українську мову як рідну.

LingQ – надав доступ до преміум-пакету, в якому можливо вивчення не лише англійської, а й інших 24 мов. Для отримання безкоштовного доступу необхідно звернутися у службу підтримки сервісу.

Preply відтепер не знімають комісію за користування застосунком з українських юзерів. Тим більше, вони започаткували програму підтримки мешканців України до вивчення іноземних мов.

Duolingo – надав можливість користуватися застосунком абсолютно безкоштовно. Впевнені, що у вас колись була налаштована ця програма, тому час її відновити і продовжити своє навчання.

Читайте також: Безкоштовні курси, які допоможуть опанувати нові навички

Ling App – ще один застосунок, який надав безкоштовний доступ українцям до своїх курсів.

UTalk – запропонував українським користувачам безоплатно опановувати мовні курси на своїй платформі.

Mondly – надала доступ українцям до уроків англійської. Особливо вони підходять тим, хто переїхав за кордон у європейські міста.

Фото:unsplash.com

Статьи по теме