UA
  RU

  Вивчити англійську швидко: ресурси, які надали можливість вивчати мови безкоштовно

  Спойлер: в деяких доступна безоплатно навіть преміум-підписка.


  Якщо ви виїхали за кордон і необхідно спілкуватися з місцевими, якщо у вас з’явився вільний час і вам, нарешті, взялися за вивчення. Яка б причина не була – англійська стала доступнішою.

  Вивчити англійську швидко: ресурси, які надали можливість вивчати мови безкоштовно-Фото 1


  Відтепер не вийде сказати, що у вас не було часу чи можливостей вивчити англійську мову. Більшість топових сервісів та онлайн-платформ надали можливість українцям вивчати міжнародну мову, не випускаючи з рук гаджет. Раніше, такі застосунки як Duolingo чи Busuu безкоштовно пропонували лише промо-версію, зараз же з’явилась можливість опанувати англійську, при чому, без обмеження в рівні чи складності. Нижче ви зможете знайти детальну інформацію про кожну програму та способи, як отримати безкоштовний доступ.

  Busuu – надає можливість 90 днів вивчати англійську мову в преміум підписці. Вам буде доступні всі рівні на можливості.

  Drops – цілий рік ви зможете опановувати английську мову так само з преміум-підпискою. Просто необхідно вказати українську мову як рідну.


  LingQ – надав доступ до преміум-пакету, в якому можливо вивчення не лише англійської, а й інших 24 мов. Для отримання безкоштовного доступу необхідно звернутися у службу підтримки сервісу.

  Preply відтепер не знімають комісію за користування застосунком з українських юзерів. Тим більше, вони започаткували програму підтримки мешканців України до вивчення іноземних мов.

  Duolingo – надав можливість користуватися застосунком абсолютно безкоштовно. Впевнені, що у вас колись була налаштована ця програма, тому час її відновити і продовжити своє навчання.  Читайте також: Безкоштовні курси, які допоможуть опанувати нові навички

  Ling App – ще один застосунок, який надав безкоштовний доступ українцям до своїх курсів.


  UTalk – запропонував українським користувачам безоплатно опановувати мовні курси на своїй платформі.

  Mondly – надала доступ українцям до уроків англійської. Особливо вони підходять тим, хто переїхав за кордон у європейські міста.

  Фото:unsplash.com


  Статьи по теме