UA
RU

Володимир Остапчук на зйомках серіалу «Люся Інтерн» розповів, яку аудіокнигу він прослухав вже 10 разів

Редагувати переклад

Зйомки серіалу «Люся Інтерн» у самому розпалі. В одній із серій ситкому глядачі побачать ведучого каналу «Україна». Відомо, що Володимир Остапчук навіть на весілля попросив друзів дарувати книги замість квітів. На знімальному майданчику нового серіалу він склав свій ТОП книг, які вразили його останнім часом, та назвав твір, від якого неможливо відірватися.

У сторіз ведучого каналу «Україна» час від часу з’являються книжкові новинки. У Володимира Остапчука навіть є критерій: якщо він читає запоєм, то йому вже важко зупинитися.

«Це відчуття можна порівняти з переглядом цікавого серіалу, який відразу захоплює. Одного разу ми з Христиною дивилися серіал «Паперовий будинок». Мені ніби наркотики продали! – жартома порівняв ведучий нового шоу «Співають всі» Володимир Остапчук. – Тому що вже була перша година ночі, серіал добігав кінця, пора лягати спати, і тут показують анонс наступної серії… Ми розуміємо, що треба подивитись! І продовжували сидіти перед екраном, очі червоні, на годиннику п’ята ранку, а ми не могли відірватися! Ось такий же стан виникає, коли книга написана дуже добре, і ти не хочеш її закривати».

Читай также: The HARDKISS, Луна, Latexfauna, Фіолет: нова українська музика, з якою прямуємо в літо

На знімальному майданчику серіалу «Люся Інтерн» Володимир Остапчук із задоволенням назвав книги, які йому сподобалися за останні декілька років.

«Мене особливо вразив твір Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Про цю письменницю зняли чорно-білий документальний фільм, в якому вона розповіла про свою концепцію, – поділився враженнями ведучий каналу «Україна». – Айн Ренд погано говорила англійською мовою, хоча все життя після еміграції прожила в Штатах».

Наступна книга в списку Володимира Остапчука – це «Тонке відчуття пофігізму».

Ведучий нового шоу «Співають всі» полюбляє аудіокниги, їх зручно слухати за кермом. Твір Вадима Зеланда «Трансерфінг реальності» настільки сподобався Остапчуку, що шоумен прослухав його разів десять і навіть процитував автора: «Коли ти рухаєшся до мети через свої двері, тоді абсолютно все в твоєму житті складається чудово».

Статьи по теме