UA
  RU

  Wellboy презентував саундтрек до фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за повістю Кузьми Скрябіна

  Редагувати переклад
  Кавер на пісню "Просто ми" гурту "Скрябін" у виконанні Wellboy увійшла до списку саундтреків до фільму "Я, "Побєда" і Берлін".
  Веллбой

  Фото: instagram/a.wellboy

  Саундтреками до фільму «Я, «Побєда» і Берлін» стали 16 кавер-версій пісень гурту “Скрябін”, які записали відомі українські артисти. Окрім Wellboy, свої кавер-версії вже представили MONATIK, Jamala, Alina Pash, Тіна Кароль, DZIDZIO, гурти “Антитіла”, “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”, “ТНМК” і ADAM.


  «На жаль, я не встиг познайомитись з дядьком Андрієм, не встиг заспівати з ним на одному з корпоративів. Прямолінійний, чесний, мудрий, смішний, Кузьма був і залишається для мене прикладом великого українського артиста, творчість якого безповоротно повпливала на сприйняття мною української музики. Увімкніть Скрябіна, послухайте Кузьму і стане легше, стане кольорово«, – розповів Антон Вельбой журналістам Суспільне медіа.


  Фільм «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» знято за однойменною повістю легендарного Кузьми Скрябіна. Картина занурює в 90-ті, й відтворена в жанрі пригодницького комедійного роуд-муві. Головні ролі у фільмі зіграли талановиті молоді українські актори. Прототипом Кузьми став актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка Іван Бліндар. Його кохану Барбару втілила на екрані акторка та співачка Марія Стопник, друга Барда – колоритний актор Володимир Гева.

  Прем’єра фільму «Я, «Побєда» і Берлін» мала відбутися 17 березня, але через вторгнення російської армії в Україну була перенесена. Продюсери стрічки планують зустрітися з глядачами в кінотеатрах України після перемоги.

  Читайте також: ШАЛЕНІ 90-ТІ У НОВОМУ ТРЕЙЛЕРІ ФІЛЬМУ «‎‎Я, “ПОБЄДА” І БЕРЛІН»


  Статьи по теме