WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»

Вже 21 серпня на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра унікального вокального проєкту «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now. Долі учасників будуть вирішувати одразу 100 суддів, серед яких: WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун, Дмитро Тодорюк, МЯТА, СолоХа, Nino Basilaya та гурт NZK.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»-Фото 1

Молодий і прогресивний артист WELLBOY, який хітом «Гуси» підкорює європейські чарти, запевняє – заради мистецтва і музики він готовий підтримувати кожного учасника проєкту каналу «Україна», але є одна хитрість, якою можна на 100% підкорити серце музиканта.

«Я постійно буду тиснути на кнопку! Мені подобається, коли люди співають, причому немає різниці, що саме. Музика – різножанрова, і кожен може слухати те, що йому подобається. Ми живемо в епоху абсолютної мультикультурності. Хтось знаходить прикол у року, а хтось – у попі, але, якщо почую україномовну пісню, натисну на кнопку двічі», – поділився WELLBOY.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»-Фото 2

Відомий співак Олександр Кривошапко вважає себе суворим суддею, але виключно в спеціалізованих вокальних конкурсах: «Шоу «Співають всі!» – це більш широкий букет параметрів учасників, які можна оцінювати. Тому не завжди моя суворість тут доречна. Я звертатиму увагу на артистизм, душу та історію людини».

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»-Фото 3

Співачка МЯТА обіцяє бути справедливою і допомагати талантам знайти правильний шлях: «Буду спрямовувати учасників у правильне русло. Впевнена, що будуть люди, які дійсно хочуть стати артистами, а друга категорія буде думати, що хоче співати, і на цьому все. Може, це трохи суворо, але це потрібно пройти, щоб зрозуміти свою подальшу долю».

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»-Фото 4

Екс-учасниця гурту «НЕАНГЕЛИ», співачка VIKTORIA готова підтримувати всіх і навіть поділиться цінними порадами. Але головне для судді – не зачепити почуття артистів-початківців. Всі експерти обіцяють з трепетом ставитися до учасників, адже знайти сили заспівати перед зірковою «сотнею» зможе далеко не кожен.

Читай также: У грандіозному шоу каналу «Україна» до Дня незалежності прозвучать 30 улюблених пісень усіх поколінь

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»-Фото 5

«У моєму житті було небагато конкурсів, в основному танцювальні, і ті ще в шкільні роки. Мені здається, це дуже складно. Раніше я була недостатньо впевнена у своїх силах, а, чуючи певну кількість разів слово «ні», дуже складно зібратися і сказати «так», насамперед собі. Тому для мене людина, яка пройшла всі етапи підготовки до кастингу, вже герой, і їй потрібно віддати свій голос!» – поділилася Dj NANA.

Артистка Nino Basilaya вперше сидить в суддівському кріслі, але зізнається – виступ на такій сцені став би для неї викликом: «Я уявити не можу, яке хвилювання відчувають учасники! Навіть ставила собі  питання – чи змогла б я вийти на сцену шоу, де мене оцінюватимуть 100 артистів? Але я люблю експерименти! Розумію, тут потрібно підкорити всіх однією хвилею. Це складно, але дуже цікаво!»

Не менш цікаво в «Співають всі!» буде спостерігати за зірковою «сотнею». Співачка, ведуча і акторка СолоХа зізнається – не роздумуючи погодилась брати участь у шоу, а одним з поштовхів до такого рішення стала атмосфера проєкту: закулісні інтриги, дух змагань і можливість дати свою оцінку і частку критики.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»-Фото 6

Народна артистка України Оксана Пекун раніше встигла познайомитися з іншими версіями шоу, тому запевняє – такого не вистачало в нашій країні.

«Такі шоу, як «Співають всі!», дуже потрібні Україні! Вони дарують позитивні емоції і розвивають українську культуру, крім того, ми можемо згадати дуже красиві пісні і насолодитися оригінальним виконанням», – поділилась Оксана Пекун.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр  Кривошапко, Оксана Пекун: канал  «Україна» розсекретив четверту  десятку зіркових суддів талант-шоу  «Співають всі!»-Фото 7

Приєднався до проєкту і гурт NZK, учасники якого сподіваються відкрити нових артистів і навіть готові підтримати їх творчими колабораціями.

«Ми не просто здивовані, ми щасливі від того, що причетні до такого великого проєкту! Такий класний калейдоскоп подій, величезна команда професіоналів різних поколінь і представників різних музичних культур, приголомшлива дружня обстановка. Шоу не просто розкриває таланти, воно створює нові проєкти, які, можливо, незабаром порадують слухачів», – коментує учасник гурту NZK Вася NAPILNIK.

Не виключає можливості творчого співробітництва з виконавцями й учасник гурту «АВІАТОР» Дмитро Тодорюк: «За останні два роки ми випустили два дуети. Хоч поки не плануємо нові колаби, проте все може змінити ймовірний осінній локдаун: можливо, як і минулого разу, ми знову переглянемо цю ідею».

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за перемогу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакову кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які долучилися до виступу), і журі не зможе визначити сильнішого, останнє слово буде за зірковим капітаном «сотні» – народною артисткою України Наталею Могилевською. Переможець проєкту отримає грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу. Ведучим грандіозного проєкту «Співають всі!» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Дивіться прем’єру грандіозного шоу «Співають всі!» в суботу, 21 серпня, на телеканалі «Україна».

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме