UA
  RU

  Як бренду залишатись в етері під час війни: лекція маркетинг-директорки MEGOGO на MMR Edu

  Редагувати переклад

  З початком війни в Україні MEGOGO видалили з платформи весь російський контент у всьому світі, заявивши про «русские фильмы, идите на#*уй», чим розірвали інтернет та привернули увагу ТБ-каналів.


  Під час фіналу ЛЧ УЄФА зібрали майже 3 млн грн на ЗСУ, додавши до класичного коментування зі студії  альтернативну доріжку з коментатором Олександром Поворознюком.

  Як бренду залишатись в етері під час війни: лекція маркетинг-директорки MEGOGO на MMR Edu-Фото 1


  Про те, як бренду будувати комунікацію, висвітлювати позицію та діяти під час війни, на прикладі кейсів MEGOGO розповість маркетинг-директорка компанії Валерія Толочина в межах освітнього проєкту MMR Edu

  Валерія Толочина має 18-річний досвід у сфері маркетингу, реклами та PR. У 2006 році перейшла в мережу побутової техніки та електроніки ELDORADO, а у 2010 році очолила маркетинг INTERTOP. З вересня 2020 року займає посаду директорки з маркетингу MEGOGO — одного з найбільших медіасервісів Східної Європи.

  Читайте також: Віддалена робота: як правильно планувати свій тайм-менеджмент в сучасних умовах


  Коли: 1 липня об 11:00. Доступ до лекції за донатом. Реєстрація за посиланням.

  Ви дізнаєтеся про:

  • особливості комунікації під час війни: про що кричати, а де помовчати;
  • проєкти, що допомагають суспільству та партнерства: чому слід об’єднуватись, і як це впливає на бізнес-результати;
  • як не втрачати аудиторію та запускати нові продукти в найскладніші часи.

  Після лекції запланований час на Q&A сесію, де кожен зможе проконсультуватися з експертом. Скористайтеся можливістю обговорити власний кейс із фахівцем!  Проєкт MMR Edu створений для підприємців, маркетинг, PR- та комунікаційних фахівців, які прагнуть адаптуватися до воєнних реалій та максимально ефективно перебудувати бізнес-стратегії. 

  Долучайтеся до лекції Валерії Толочиної на MMR Edu, аби примножити лояльну аудиторію, зміцнити позиції компанії та прокачати власні професійні навички!


  Статьи по теме