UA
RU

Як надрукувати запчастину для пилососа: корпорація MIELE втілила в реальність сміливу ідею

Редагувати переклад
По-справжньому геніальна ідея спала на думку інженерам корпорації MIELE. Вони вирішили полегшити життя користувачів брендової техніки й розробили проєкт, який дозволяє в домашніх умовах абсолютно безкоштовно друкувати комплектуючі для пилососів, а також пристосування, що розширюють можливості кухонних гаджетів і електроінструменту.

Як надрукувати запчастину для пилососа: корпорація MIELE втілила в реальність сміливу ідею-Фото 1

Для власноручного виготовлення корисних аксесуарів користувачам потрібен 3D-принтер, а також видатковий матеріал. Представники MIELE рекомендують використовувати PLA-нитки, які можна знайти майже в будь-якому магазині оснащення для 3D-друку.

Шаблони запчастин і пристосувань знаходяться у відкритому доступі в інтернеті. Їх можна завантажити на комп’ютер, а також в пам’ять смартфона або планшета. Всього MIELE пропонує 10 шаблонів. Що саме можна надрукувати, скориставшись ними?

Ергономічна насадка для збору пилу в процесі свердління

Ця запчастина, призначена для використання в тандемі з пилососом і перфоратором (ударним або звичайним). Його завдання — утилізація пилу безпосередньо під час різання отворів в поверхнях з різних матеріалів.

Можливість роботи з насадкою підтримують пилососи MIELE, а також пристрої для збирання від інших марок.

Алгоритм функціонування аксесуара, надрукованого на 3D-принтері, дуже простий. Він фіксується на трубі пилососа замість щітки й тулиться до стіни (або будь-якої іншої поверхні) в тому місці, де буде просвердлений отвір.

Як надрукувати запчастину для пилососа: корпорація MIELE втілила в реальність сміливу ідею-Фото 2

Зовнішній фільтр для пилососа

Компанія MIELE також створила шаблон насадки, яка перешкоджає попаданню в мішок пилососа різних предметів:

  • деталей конструктора;
  • дрібних гвинтів і гайок;
  • прикрас.

На поверхні насадки знаходиться велика кількість отворів невеликого розміру. Їх діаметр дозволяє пилососу всмоктувати побутовий пил, шерсть тварин і сміття, і при цьому «обходити» стороною ті речі, які в більшості випадків виявляються на підлозі випадково.

Подвійний адаптер

Ще одним рішенням, що істотно розширюють можливості пилососів, став адаптер, який дозволяє одночасно приєднати до корпусу відразу два однакових всмоктуючих шланга.

Затиск для пакетів з продуктами

Спочатку цей аксесуар був розроблений для пакетів з зернами кави, проте ентузіасти доводять, що використовувати його можна і для зберігання інших продуктів. Користь затиску полягає в тому, що він:

  • дозволяє не пересипати каву з упаковки в спеціальну банку або контейнер;
  • максимально довго зберігає аромат і смак купажу;
  • запобігає розсипанню.

Трафарет для кави-арта

За даним шаблоном можна надрукувати компактний аксесуар, який дозволяє готувати ресторанний лате в домашніх умовах. MIELE пропонує відразу кілька готових варіантів малюнків, а також дозволяє створювати власні «мотиви».

Ймовірно, в найближчому майбутньому асортимент безкоштовних шаблонів для друку аксесуарів істотно розшириться. Найближчим часом MIELE планує ретельно працювати над створенням нових 3D-моделей.

Статьи по теме