UA
RU

Як пройшла перша віртуальна презентація Samsung Electronics?

Новий світ - нові враження!

Як пройшла перша віртуальна презентація Samsung Electronics?-Фото 1

Samsung Electronics представили п’ять мобільних пристроїв:

  • смартфони Galaxy Note20 і Galaxy Note20 Ultra, універсальні планшети для продуктивної роботи та творчості Tab S7 і S7+;
  • преміальний пристрій з розширеними функціями для моніторингу стану здоров’я Galaxy Watch3;
  • ергономічні навушники Galaxy Buds Live та смартфон з гнучким екраном наступного покоління Galaxy Z Fold2.

Презентація Galaxy Unpacked вперше відбулася у віртуальному форматі.

Ще ніколи ми не покладалися на технології так, як сьогодні. Саме завдяки їм ми залишаємося на зв’язку, незважаючи на непросту ситуацію, з якою зіткнулися люди в усьому світі. Технології повинні робити життя простішим. Тому сьогодні ми представили п’ять нових пристроїв. Окремо ці гаджети є потужними інструментами, які стануть гарними помічниками в роботі та під час відпочинку. Усі вони є частиною екосистеми Galaxy та забезпечать зручний досвід використання, щоб наші користувачі могли зосередитися на найважливішому,

– сказав д-р Те Мун Ро (TM Roh), президент і голова підрозділу мобільних комунікацій Samsung Electronics.

Як пройшла перша віртуальна презентація Samsung Electronics?-Фото 2

Серія Galaxy Note20 і Note20 Ultra

Нові Galaxy Note20 – найпродуктивніші смартфони в серії Note на сьогоднішній день. На них можна працювати як на комп’ютері і грати навіть у технічно складні ігри. До оновленої лінійки увійшли дві моделі: Galaxy Note20 Ultra – для шанувальників серії, яким потрібна максимальна продуктивність, і Galaxy Note20 – для широкого кола користувачів, які прагнуть ефективно використовувати свій час у процесі роботи та розваг.

Особливості:

  1. Фірмове електронне перо S Pen і додаток Samsung Notes на Galaxy Note20 і Galaxy Tab S7 | Tab S7+ забезпечують ще більш гнучку і зручну роботу з пристроями.
  2. У партнерстві з Microsoft Samsung зробила синхронізацію Galaxy Note20 і ПК з Windows легкою і інтуїтивною.
  3. Нова лінійка має високу продуктивність, розширений інтерфейс підключення і дисплей з відгуком 240 Гц та частотою 120 Гц.
  4. Новинки отримали професійні інструменти для фотозйомки і створення кінематографічних відеороликів, а також розширені функції для багатозадачності.
  5. Багатозадачність із Samsung DeX: коли користувачеві буде потрібен екран більшого розміру, Samsung DeX забезпечить бездротове підключення серії Galaxy Note20 до Smart TV. У разі використання двох екранів можна одночасно обмінюватися текстовими повідомленнями з друзями і дивитися відео на Smart TV.

Як пройшла перша віртуальна презентація Samsung Electronics?-Фото 3

Galaxy Tab S7 і Tab S7+

Galaxy Tab S7 і Tab S7+ два універсальних планшети, що поєднують у собі функціональність ПК, портативність планшета й інші види зв’язку смартфона. Оснащені новітнім процесором і великими дисплеями – 11 і 12,4 дюйма відповідно з частотою оновлення до 120 Гц.

Galaxy Tab S7 і Tab S7+ поставляються з клавіатурою (продається окремо), оновленим електронним пером S Pen для легкої роботи в Samsung Notes, що встановлені на Galaxy Note20. Завдяки синхронізації пристроїв екосистеми під час роботи з нотатками можна використовувати екран планшета. Якщо немає доступу до Wi-Fi, точку доступу в планшеті легко налаштувати для підключення до мережі інших девайсів Galaxy. А з функцією Nearby Share користувачі можуть ділитися файлами з пристроями, що є поблизу.

Galaxy Tab S7 and S7+ можна використовувати як додатковий дисплей до основного екрана комп’ютера Samsung.

Як пройшла перша віртуальна презентація Samsung Electronics?-Фото 4

Galaxy Watch3

Galaxy Watch3 – носимий пристрій нового покоління. Це зручний помічник для управління повсякденними завданнями користувача, надійний трекер фітнес-цілей і важливих параметрів здоров’я. 

У поєднанні з передовими сенсорними технологіями Galaxy Watch3 пропонує вимір рівня кисню в крові, безманжетний метод вимірювання артеріального тиску і можливість зняття показань електрокардіограми (функції будуть доступні пізніше з оновленням).

Завдяки вбудованій функції сповіщення про екстрені ситуації пристрій цілодобово стежить за безпекою користувача. У разі ​​травмування Galaxy Watch3 негайно запропонує надіслати сповіщення чотирьом попередньо вказаним контактам.

У додатку Running Analysis для занять бігом з’явилася функція VO2 max. З її допомогою можна проводити ефективні кардіотренування, вимірюючи об’єм засвоюваного організмом кисню. Тим, хто хоче залишатися у формі навіть вдома, в додатку Samsung Health є понад 120 програм, тож Galaxy Watch3 зафіксує всі спортивні досягнення користувача.

Як пройшла перша віртуальна презентація Samsung Electronics?-Фото 5

Galaxy Buds Live

Samsung представляє бездротові навушники Galaxy Buds Live в новому витонченому дизайні. Ергономічна форма повторює анатомічну форму вушної раковини, гарантуючи надійну посадку навушників і максимальний комфорт під час їхнього тривалого використання. Компанія об’єднала досвід експертів у сфері звуку AKG і технологічні інновації, оснастивши пристрій збільшеним 12-міліметровим динаміком і бас-каналом для глибокого й насиченого звучання. Адаптивна система з трьох мікрофонів (2 зовнішніх і 1 внутрішнього) та вбудований вібраційний датчик кісткової провідності забезпечують розпізнавання і неймовірно чітку передачу голосу під час розмов або запис звуку навіть у галасливих місцях.

Технологія активного шумозаглушення для навушників відкритого типу дає змогу повністю ізолюватися від зовнішнього шуму під час прослуховування музики або, навпаки, за потреби налаштувати передачу звуку навколишнього середовища.

Всі представлені новинки надійдуть у продаж 21 серпня.

Статьи по теме