Спецпроекты now:

Як пройшла презентація дитячої книги Володимира Нікітенка «Крадій спогадів» - 120x46 Як пройшла презентація дитячої книги Володимира Нікітенка «Крадій спогадів» - 252x88 Як пройшла презентація дитячої книги Володимира Нікітенка «Крадій спогадів» - 166x44 Як пройшла презентація дитячої книги Володимира Нікітенка «Крадій спогадів» - 560x88
Стиль Жизни

Як пройшла презентація дитячої книги Володимира Нікітенка «Крадій спогадів»

12 вересня відбулася презентація дитячої книги Володимира Нікітенка «Крадій спогадів». 

Захід відвідало багато гостей та друзів автора, серед яких був голова Меджилісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров, заслужена артистка України та ведуча Анна Заклецька,  багато митців, громадських діячів, а також діти. 

Читайте також: Уривок із нової книги Олега Сенцова «Маркетер»

Музичний супровід презентації книги «Крадій спогадів» забезпечив еклектичний гурт SHOPPING HOUR. Книгу надрукувало видавництво «Діпа», а організаторами презентації виступила студія анімації GoodDeedsAnimation. Вона ж є своєрідним продовженням життя книг пана Нікітенка, оскільки перетворює їх на анімаційні мультфільми. Ілюстратором оформлення та малюнків для книги виступив Андрій Щербак.

«Крадій спогадів» — дитяча казка про боротьбу сміливих дітлахів з таємничими Кримським Згадкожером, заради повернення друзів, їх спогадів та рідної землі. Через казкову призму автор розповідає малечі про часточку нашої історії, про Крим, що має жити у наших згадках, про сміливість дітей, яким важливо пам’ятати український Крим, бо жива пам’ять — це запорука перемоги.

Читайте також: Книга місяця: «Крадій спогадів» Володимира Нікітенка

Забуття ставить нас обличчям перед новими викликами. Боротьба можлива до тих пір поки ми пам’ятаємо за що боремося і поки ми ділимося цією пам’яттю з нашими дітьми. Можливо саме вони продовжать боротьбу за нашу землю і країну,

— розповідає письменник Володимир Нікітенко.

Це вже третя книга автора. Першими були «210 добрих справ» та «Нікчеми». Усі три книги пана Нікітенка сповнені ціннісного сенсу, який виховує у читача доброту та милосердя. Лише пам’ять і спогади про наших рідних, нашу історію та землю не дадуть забути, хто ми є насправді.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...