UA
RU

Як пройшов грандіозний концерт KAZKA — NIRVANA The Show

4 березня в столичному Палаці Спорту відбувся великий сольний концерт українського феномену, гурту KAZKA, який за три роки з моменту створення полюбив увесь світ.

Як пройшов грандіозний концерт KAZKA — NIRVANA The Show-Фото 1

Повний зал глядачів, улюблені хіти та нові пісні, світлова програма від Alight в одній з найбільших зал країни, дивовижне емоційне перевтілення та спеціальні ефекти — команда гурту разом з режисером Анатолієм Єрохіним підготувала незабутнє шоу на підтримку другого студійного альбому NIRVANA.

Після виступу схвильована солістка Саша Заріцька не стримувала емоцій:

Ми так довго йшли до цього дня, так багато працювали й готувалися. Але все це залишилося за лаштунками. Як тільки я опинилася на сцені, відчула себе абсолютно щасливою та насолодилася виступом на всі сто відсотків. Дякуємо режисеру шоу Анатолію Єрохіну, балету, музикантам, всій величезній команді, завдяки якій цей день став можливим. Ви неймовірні! Дякуємо  Гійому, який завітав до Києва, щоб разом з нами презентувати спільний трек, один з найулюбленіших моїх треків KAZKA. І, звісно, дякуємо Юрію Нікітіну, нашому продюсеру і наставнику, та команді MAMAMUSIC. Я в захваті від вчорашнього вечора. Сподіваюсь, ви також!.  

Як пройшов грандіозний концерт KAZKA — NIRVANA The Show-Фото 2

Окрім відомих хітів з альбому KARMA в програмі вечора лунали нові пісні, які вже встигли полюбитися слухачам, з другого альбому NIRVANA, та еще декілька відомих композицій Саша Заріцька заспівала разом з спеціальним гостем зі Швейцарії KADEBOSTANY. Сюрпризом шоу стала презентація спільного треку під назвою BABY I’M OK, відеоробота на яку очікується в кінці березня. 

Я щасливий від того, що сьогодні мав змогу стати частиною крутого концерту. Я дуже поважаю творчість KAZKA та вболіваю за них, як за близьких друзів. Сьогодні – точно їх день! Ще один привід для радощів – ми нарешті презентували нову спільну пісню, яка, я певний, сподобається не тільки українському слухачеві, а й поповнить плейлисти по всьому світі,

– ділиться своїми враженнями Гійом з гурту KADEBOSTANY.

Підтримати перший великий концерт KAZKA прийшли друзі та колеги по сцені: Андрій Данилко, гурт НЕАНГЕЛИ, Злата Огневич, Валерій Харчишин, Анатолій Анатоліч, Іван Фролов, Юрій Ткач, Катерина Осадча, Монро, Джері Хейл, Роза Аль-Намрі та багато інших. Пригощали гостей вечора італійським ігристим вином San Mare.

[mc_gallery id=559861]

Статьи по теме