UA
RU

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY

Медіакомпанія «Бурда-Україна» продовжує традицію заходів для блогерів, 28 березня 2023 організувала івент, присвячений весні та психологічній стійкості. Учасники прослухали лекції зіркових спікерів, а також разом з Аліком Мкртчяном приготували смаколики для ЗСУ.

Захід проходив в затишному, гостинному ресторані «Мама Манана», що на Оболонській набережній.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 1

Зіркова телеведуча Надія Матвєєва поділилися своїми лайфхаками як підтримувати себе в війну, зберігати зовнішню красу та підтримувати внутрішній стан і психічне здоров‘я.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 2

Відомий шеф-кухар Алік Мкртчян, фіналіст “Майстер Шеф. Професіонали”, кулінарний експерт МХП, гуру в приготуванні м‘яса провів кулінарний майстер-клас для блогерів.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY

Шеф-кухар Алік Мкртчян при підтримці улюбленого бренду українців ТМ «Наша Ряба» ділився з гостями секретами та тонкощами приготування м’яса, готували  гомілки від ТМ «Наша Ряба» за грузинським рецептом Чкмерулі, які передали в одну з частин ЗСУ.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY

Сьогодні «Наша Ряба» найвідоміший бренд у нашій країні з виробництва курятини: понад 80% українців першими згадують саме його, коли говорять про курятину. Головні цінности бренду – це сім’я, здорове харчування та якість продуктів.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 5

Людмила Зінов’єва, тренінг менеджер від ТОВ «Глобал Дистрибушн Україна» провела презентацію про догляд за обличчям та волоссям та представила нові продукти від брендів:

  • Rene Furterer — втілення високо технологічних розробок та унікальних рецептур по догляду за шкірою голови та волоссям, що надає видимий та тривалий ефект.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 6

  • Caudalie — французький бренд натуральної косметики, який виробляється на основі високоактивних речовин, що містяться у винограді. Це додатковий крок для захисту нашої шкіри від старіння.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 7

Кожна гостя змогла пройти комплексну комп’ютерну діагностику шкіри голови та волосся з використанням апарату від ТМ Rene Furterer, що надало можливість підібрати програму по догляду за волоссям від ТМ Rene Furterer та комп’ютерну діагностику шкіри з використанням апарату від ТМ Caudalie та підібрати персональну програму по догляду за обличчям.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 8

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 9

ТМ Доппельгерц – німецький бренд вітамінів та мінералів, два серця  чорного та червоного кольору стали для мільйонів людей символом здоров’я, життєвої сили, енергії та добробуту, презентували продукцію, що разом із весною допоможе розквітнути жіночій красі, та надасть життєвих сил — Доппельгерц колаген б’юті та Доппельгерц Л-карнітин – надійні помічники у догляді за красою волосся та тіла!

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 10

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 11

 

 

За атмосферу відповідав відомий ведучий Серж Гагарін.

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 12

Напій заходу – українське преміальне вино TM «46 Parallel».

Як пройшов цьогорічний LIZA FAMILY BLOG DAY-Фото 13

#LizaFamilyBlogDay – яскравий і незабутній захід для блогерів. Ми дякуємо нашим партнерам ТМ «Наша Ряба», ТМ Доппельгерц, Rene Furterer та Caudalie — за участь та підтримку такої важливої події. Зустрінемось!

 

Статьи по теме