UA
  RU

  Куди піти в будні: 1-5 березня

  Редагувати переклад
  З початком весни культурне життя в Києві починає набирати оберти. Онлайн – формат заходів – вже справа звичайна та енергію живого спілкування не заміниш нічим. До вашої уваги події, що пройдуть протягом 01 – 05 березня.

  Виставка «Леся Українка — лицарівна Belle Époque», Victoria Museum

  23 лютого – 9 березня

  виставка Лесі Українки

  Ми всі звикли до хрестоматійного образу Лесі Українки, який зображено у підручниках з літератури та музей Victoria Museum дозволив подивитись на поетесу крізь призму моди. Експозиція демонструє вишукані костюми, сукні і аксесуари, які відповідали стилю поетеси за часів її життя. Докладніше про стиль Лесі Українки, її вподобання ви зможете дізнатися, відвідавши кураторську екскурсію Мирослава Мельника, що з успіхом проходить з початку відкриття експозиції.

  Шоу «Буремна планета» та фільм «Одного разу за Великого Вибуху», Київський планетарій

  1 березня

  Київський планетарій

  Шоу «Буремна планета» знайомить глядача з причинами виникнення таких катастрофічних явищ як вулкани, землетруси та дрейфи континентів, що порушують земну твердь. При перегляді фільму «Одного разу за Великого Вибуху» можна спостерігати Всесвіт від стану крихітної точки на початку того часу до його неймовірних розмірів сьогодення. Походження Всесвіту нині пояснюється теорією Великого вибуху, свідком якого ви може стати.

  Вистава «Таргани», Київський академічний театр «Золоті ворота»

  4 березня

  вистава таргани

  Вистава за п’єсою польського драматурга Януша Головацького розповідає про життя двох емігрантів, які приїхали до США. Вони живуть в халупі на Мангеттені в муках безсоння та з усвідомленням, що атрибути колишнього успіху так і залишаться в минулому. Ілюзії про кращу долю не знаходять відповіді у суворій дійсності. Заробітчанам ніде шукати співчуття та розуміння, натомість поруч тільки всюди таргани в їх обшарпаній квартирі…

  Концерт гурту «Бумбокс», Stereo Plaza

  5 – 6 березня

  бумбокс концерт

  В Києві пройде великий сольний концерт Бумбоксу, присвячений новому альбому «Таємний код: Рубікон». Він складається з двох частин, записувався в трьох країнах. В процесі створення альбому відбулись зміни і у складі самого гурту. Численна армія фанатів групи зможе послухати нові речі з альбому, згадати давні хіти та написати слова подяки в соцмережах гурту.

  M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen. Виставка робіт номінантів Премії, Центр сучасного мистецтва M17

  до 28 березня

  м 17

  Експозиція продемонструє 12 робіт молодих українських митців, проєкти яких були визначені експертним відбором . Тема виставки має назву «Коріння та пилок», тому конкурсантам треба було замислитися, що саме для них та для суспільства в цілому є поняття «коріння» в сучасному форматі. Зазначається, що основний фокус премії акцентовано на скульптурі, інсталяції та інших видах тривимірного мистецтва.

  Автор: Катерина Семенова

  Фото взяті з сайтів організаторів заходів

  Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СЕМЕН ГОРОВ, РЕЖИСЕР

  Статьи по теме