UA
RU

Як у Кейт Міддлтон: що експерти думають про б’юті-пологи

Редагувати переклад
Всі три рази, коли Кейт Міддлтон виходила з новонародженим малям з лікарні Святої Марії, вона виглядала неперевершено: укладка, макіяж та ідеальна сукня. Але чи доречно це? Питаємо в експертів!

Як у Кейт Міддлтон: що експерти думають про б’юті-пологи-Фото 1

Цікаво, що зараз жінки готуються до пологів не менш ретельно, ніж сама герцогиня Кембриджська, хоча за ними не слідкує увесь світ. Вони беруть у пологовий будинок не тільки сумку з необхідними речами, але й косметичку розміру XXL та валізу з різним приладдям для фото та відео. Тепер постає питання: чи така затятість майбутніх матусь доречна і чи не шкодить вона самому перебігу пологів?

Як у Кейт Міддлтон: що експерти думають про б’юті-пологи-Фото 2

Ці та інші питання ставить експертам — акушерам-гінекологам Олександрі Загородній (Перший перинатальний центр, Київ) та Сергію Бакшеєву (пологовий будинок № 3, Київ) — головний редактор журналу «Мой ребенок» Влада Барсукова. 

Майбутні матусі сьогодні, готуючись до пологів, думають не тільки про те, як усе буде, але і про те, які вийдуть фотографії, якою маму побачить малюк, чоловік, перші відвідувачі та взагалі сьогодні мама не хоче виглядати втомленою та змарнілою після дня народження (так-так, саме як до дня народження ми радимо ставитися мамам і татам до пологів). Тобто можна і навіть потрібно нафарбуватися, зробити укладку? Усе з’ясовуємо з нашими експертами, які кожного дня приймають пологи – Олександрою Загородньою та Сергієм Бакшеєвим.

ЗА_DІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи та розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще і щасливим.

Статьи по теме