UA
RU

Як вибрати шампунь для домашнього улюбленця

Домашнім тваринам необхідні водні процедури — власне, так само як їхнім господарям. Перед процесом миття вихованців слід уточнити комфортну для їхнього виду і породи температуру води, а також особливості очищення. Більшості домашніх тварин — котам і собакам, необхідно миття за допомогою спеціальних шампунів. Вони не тільки роблять шерсть чистою, блискучою, гладкою, але також позитивно впливають на шкіру та надовго усувають неприємний запах.

Як вибрати шампунь для домашнього улюбленця

Важлива новина для всіх власників домашніх тварин: знайдено ідеальний шампунь для пухнастиків. Його випустив знаменитий бренд Sister’s Aroma.

Smart Pet Shampoo це універсальний шампунь для тварин на без сульфатній основі, який насамперед закохує в себе дуже милим дизайном флакона з відбитком лапки тваринки. Другу хвилю закоханості ви відчуєте, коли відчуєте густий нішевий аромат.

Цей продукт може похвалитися чистим, натуральним складом, де ви не знайдете парабенів, SLS тощо. М’які ПАВ у формулі прекрасно піняться, не пересушують, чудово промивають шерсть будь-якої густоти та довжини, а пребіотики у складі сприяють підтримці мікробіому шкіри.

Як вибрати шампунь для домашнього улюбленця

Також у формулі шампуню працюють: 

  1. Пребіотик біолін, який допомагає відновити здоров’я мікробіому та передує поширенню патогенних мікробів на поверхні шкіри.
  2. Комплекс амінокислот, який виконує функцію догляду та турботи за структурою шерсті, робить її гладкою та більш щільною.
  3. Шовковий гуар, який робить шерсть гладкою та шовковистою вже після першого використання.

Як вибрати шампунь для домашнього улюбленця

Шампунь Smart Pet Shampoo чудово підходить як для котів, так і для песиків різних порід. Його можна використовувати як базовий шампунь для повноцінного миття, а також для миття лап тощо. 

Спочатку шампунь пахне інжиром, фіалкою, чорною смородиною, які потім перетворюються у мак, пудрові та пшеничні ноти, а наприкінці звучать ячмінними висівками та білим мускусом.

Важливо, що купуючи цей шампунь, ви долучаєтеся до доброї справи, адже 10% з його продажу Sister’s Aroma передаватимуть на потреби UAnimals.

Як вибрати шампунь для домашнього улюбленця

Як правильно використовувати шампунь: 

  1. Добре намочити шерсть теплою водою.
  2. Вспінити достатню кількість шампуню у долонях і масажними рухами добре рознести розприділити по тілу, обов’язково уникаючи зони вушок, носика та очей. 
  3. Улюбленця рекомендовано намилювати двічі: спочатку шампунь допомагає видалити пил, бруд, лусочки шкіри та шкірного сала з шерсті та поверхні шкіри, а після цього засіб доглядає за шерстю та зволожує шкіру.

Як вибрати шампунь для домашнього улюбленця

Памʼятайте, що миття котиків будь-яких порід відбувається виключно за потребою. Корисний лайфхак для великих порід собак з густою набитою шерстю: найкраще наносити шампунь одразу на тулуб та добре розподіляти, збиваючи його в густу піну. 

Для порід собак з волосяним покривом замість шерсті експерти радять використовувати додатково кондиціонер, для кращого розчісування і догляду. 

Рекомендований вік, з якого починати купання вашого домашнього улюбленця, — мінімум 3 місяці. 

Статьи по теме