UA
RU

Як відбувся концерт просто неба «Музика біля моря» до святкування 30-річчя Незалежності України

Редагувати переклад

19 серпня — відбувся концерт просто неба «Музика біля моря» в Одесі, біля Колонади Воронцовського палацу – візитівки Південної Пальміри, улюбленого місця одеситів і гостей міста. Колонада, яку ще називають ротондою або бельведером, є одним із символів Одеси. Ця дивовижна споруда побудована за проектом архітектора Ф.К. Боффо у 1826-1828 роках і, за словами очевидців того часу, була «одним із найпрекрасніших місць палацу».

Як відбувся концерт просто неба «Музика біля моря» до святкування 30-річчя Незалежності України-Фото 1

Оpen-air до святкування 30-річчя Незалежності України, гармонійно поєднав класичну музику з яскравим мультимедійним супроводом.

Концерт змогли відвідати сотні одеситів та гостей міста.

Метою концерту, який пройшов за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики і Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, є популяризація класичного музичного мистецтва серед широкої аудиторії, залучення молоді до такого різного і такого прекрасного світу української та світової музики. Адже, на думку Олексія Ботвінова, «класична музика — це справжній тренд у сучасному цивілізованому світі».

Як відбувся концерт просто неба «Музика біля моря» до святкування 30-річчя Незалежності України-Фото 2

Читай также: Мне это по плечу: Самая модная стрижка осенне-зимнего сезона 2021 

Унікальна творча концепція, розроблена Олексієм Ботвіновим для концертного туру, присвяченого святкуванню 30-річчя Незалежності України, напрочуд гармонійно поєднує класичну музику з яскравим мультимедійним супроводом. Візуалізації класики, за словами Ботвінова, підвищує градус глядацьких емоцій за допомогою відео- та світлових ефектів та може стати своєрідним поштовхом для відродження інтересу до класичної музики, особливо серед молоді. А формат open-air, дозволяє створити вражаюче, натхненне дійство.

Як відбувся концерт просто неба «Музика біля моря» до святкування 30-річчя Незалежності України-Фото 3

На концерті прозвучали твори Миколи Лисенка, Петра Чайковського, Мирослава Скорика, Яна Фрейдліна, Алемдара Караманова, Моцарта, Рахманінова, Шопена.

Соло фортепіано та художня концепція — Олексій Ботвінов, створення унікальних авторських відеоінсталляцій — VJ Videomatics (Киів) та Олексій Ботвінов. Партнер — Національний Одеський Філармонійний Оркестр під керівництвом неперевершеного Хобарта Эрла, народного артиста України.

Як відбувся концерт просто неба «Музика біля моря» до святкування 30-річчя Незалежності України-Фото 4

Статьи по теме