UA
  RU

  Як все було: Про Кевіна Спейсі знімуть документальний фільм

  Редагувати переклад

  Кевін Спейсі – специфічна постать в Голлівуді, яка прославилась не лише своєю блискучою акторською грою, але й жорстокістю та насиллям.


  Дедалі частіше кінокомпанії “загоряються” ідеєю знімати документальні фільми про видатних особ. На цей раз їх зацікавив скандальний Кевін Спейсі.

  Як все було: Про Кевіна Спейсі знімуть документальний фільм-Фото 1


  Напевно, всі чули про нього і, крім, героя Френка Андервуда з серіалу “Картковий будинок”, він також відомий своїм жорстоким ставленням до коллег по цеху. Його неодноразово звинувачували в сексуальному насильстві та домаганнях.

  За проєкт вирішив взятися британський телеканал Channel 4, який має намір розповісти історію Спейсі від А до Я. Попередньо фільм буде називатися Spacey Unmasked («Спейсі без маски»). Про це повідомило видання The Hollywood Reporter.

  Читайте також: Фільм Гая Річі «Операція Фортуна» перезнімуть через українців


  Документальна стрічка розповість біографію актора: від самого дитинства до отримання світового визнання та краху акторської кар’єри через харасмент.

  Спейсі — один з найбільш обожнюваних та визначних акторів нашого часу. Його видатна гра принесла йому дві статуетки “Оскар” та десятки інших нагород. Його визнавали по обидва боки Атлантики, він 11 років керував провідним британським театром “Олд Вік” й став однією з найважливіших фігур у культурному житті Лондона, другом для багатьох великих постатей місцевої культурної сфери й завсідником світської хроніки. Цей фільм розповість історію звинувачень у насильстві та судових справ,

   — коментує продюсерка майбутньої документалки Дороті Бірн.  Нагадаємо, що Кевін Спейсі – власник двох статуеток “Оскар” та безлічі інших премій. А ще в його арсеналі маються звинувачення в сексуальних домаганнях неповнолітніх, судові справи та крах кар’єри актора.