Відрізнятися неймовірно важко. Бути не таким, як всі, робити щось не за правилами, ламати стереотипи – це задача з трьома зірочками. Адже суспільство не визнає таких людей, їм доводиться гребти проти течії до невідомого берега. Але чи знаєте ви, що успіх мало до кого приходить, якщо робити все за правилами? Що вам говорять такі імена як Мерелін Монро, Ісаак Ньютон, Майкл Джордан, Вєра Вонг? Це люди з різних епох і сфер, але те, що їх об’єднує – це успіх, якого вони досягли. Але чи знали ви, що кожен з них був в свій час визнаний безталанним, отримав купу відмов та осудження?
Вона не змогла потрапити до олімпійської збірної США з фігурного катання. Потім вона стала редактором Vogue, але її кандидатуру на посаду головного редактора забракували. Тоді Вонг у 40 років стала дизайнером весільних суконь і сьогодні – провідний дизайнер у цій галузі.
Серу Ісааку Ньютону доручили керувати сімейною фермою, але він зазнав нищівного провалу. Тоді його відправили до Кембриджського університету, і він став фізиком.
Перший контракт Монро з Columbia Pictures був розірваний: продюсери сказали їй, що вона недостатньо красива та талановита, щоб бути акторкою. Монро продовжувала добиватися ролей і стала одним із найлегендарніших персонажів Голлівуду.
Перший роман Кінга редактори відхилили 30 разів. Стівен викинув його у відро для сміття, розчарувавшись у своїх здібностях. Пізніше його дружина Табіта знайшла рукопис і вмовила автора закінчити його та відправити у видавництво. Цим твором був роман «Керрі», який згодом приніс письменнику 200 тисяч доларів (2 мільйони за нинішнім курсом). На сьогоднішній день по всьому світу продано понад 350 мільйонів екземплярів книг Стівена Кінга. І його називають справжнім «королем жахів».
Багато фанатів баскетболу вважають Майкла Джордана найкращим гравцем на планеті. Та що там, його ім’я на слуху навіть у тих, хто зовсім не стежить за спортом. І це при тому, що в юності Джордана виключили зі збірної школи. А потім у коледжі відмовилися приймати до баскетбольної команди. Однак спортсмен не здавався і продовжував тренуватися, поки все ж таки не добився бажаного. Як він сам пізніше стверджував:
«Я пропустив понад дев’ять тисяч ударів за свою кар’єру. Я програв майже 300 ігор. 26 разів мені довіряли зробити переможний кидок, і я промахувався. Я терпів у своєму житті невдачу за невдачею. І саме тому я досяг успіху».
До отримання загального визнання Джоан була розлученою матір’ю-одиначкою, яка живе на соціальну допомогу і страждає на клінічну депресію. Вона говорила, що була настільки бідною, наскільки це можливо у сучасній Великій Британії, не будучи бездомною. Коли перший роман про Гаррі було завершено, Роулінг протягом року не могла опублікувати його — рукопис відкинули 12 видавництв. Однак сьогодні «Гаррі Поттер» — справжній феномен, а Джоан Роулінг входить до числа найбагатших письменників на планеті.
Зараз Маск у всіх на слуху. Він робить електромобілі, багаторазові ракети, сонячні панелі та бурить тунелі під вакуумні поїзди Hyperloop. Але раніше мільярдер дійшов не відразу — список невдач Ілона великий. Наскільки великими були всі його компанії, настільки ж серйозними були провали. Він практично збанкрутував PayPal і був знятий з посади CEO PayPal та Tesla. Запуск першої ракети SpaceX у космос тричі закінчувався невдачею та поломкою на старті. І тільки вчетверте, коли Маск вклав усі свої гроші, заборгував величезні суми і практично став банкрутом, запуск вийшов вдалим і компанія відродилася, як фенікс.
Черчілля не перевели з шостого класу до сьомого. Йому не вдавалося потрапити на жодну політичну посаду, якої він прагнув. Але потім він у 62 роки став британським прем’єр-міністром.
Редактор газети звільнив Діснея, бо той «був позбавлений уяви та добрих ідей». Він створив кілька компаній, але всі зазнали поразки. Але потім Дісней зняв мультфільм «Білосніжка», і його кар’єра нарешті пішла в гору.
Ейнштейн почав говорити лише у чотири роки, а писати – у сім. Вчителі називали його «повільним» та «розумово недорозвиненим». Але Ейнштейн просто мав особливе мислення, що підтверджує його Нобелівська премія з фізики.
Перша автомобільна компанія Генрі Форда збанкрутувала. Другу він кинув через сварку з партнерами. А третій не вдалося досягти високих продажів. Але в результаті він став одним із найбільших американських підприємців.
Всі ці приклади дають нам зрозуміти, що бути не як всі і створювати власні правила важко, але варте того! І ми хочемо представити вам напій, який був задуманий з гаслом «твій Latinium – твої правила». Ви точно бачили його в супермаркетах у вашому місті, адже його важко не помітити: це вино у синіх пляшках – один з найпопулярніших брендів вина в Україні. Нещодавно Latinium вкотре довів, що правила треба будувати самому і випустив Rose – напівсолодке ігристе вино з рожевою етикеткою. Воно має приємні фруктові та квіткові ноти в ароматі. Нове вино розкриває нові грані, додає фарб у життя. Latimium Rose нагадує: тільки ти знаєш, як краще. Твій Latinium – твої правила!