UA
RU

Яким було відкриття соціальної виставки «Не така як інші вона»

Редагувати переклад
9 вересня у Щербенко Арт Центрі відбулося відкриття благодійної соціальної виставки української фотографки Діани Андруник "Не така як інші вона". Друзі, ЗМІ та відомі українські постаті прийшли підтримати героїнь та авторку проєкту в день відкриття. 

Яким було відкриття соціальної виставки «Не така як інші вона»-Фото 1

Діана хоче цим проєктом привернути увагу спільноти до жінок, чиї тіла мають свою особливість. Адже близько 15% населення світу має різні форми інвалідності, а в Україні ця цифра сягає біля 3 мільйонів осіб. У проєкті брали участь жінки, які почуваються впевненими та сексуальними, попри усі фізичні та зовнішні особливості. Наприклад, чемпіонка з карате Уляна Пчолкіна, супермодель Юліана Юсуф з невусом, яка розробила додаток для людей з проблемами шкіри чи Варвара Акулова, гримерка проєкту, у якої на обличчі було 15 операцій.

Яким було відкриття соціальної виставки «Не така як інші вона»-Фото 2

Як коментує Діана Андруник: «Одна фотографія може змінити тисячі життів. Один фотопроєкт може змінити історію. Я вірю, що проєкт «Не така як інші вона» — це не просто візуальне прагнення зламу стандартів норм краси. Це проєкт, де кожен знайде щось для себе. Можливо — це буде самооцінка, можливо — усвідомлення, що десь був не правий, можливо — комусь стане легше дихати та жити».

Яким було відкриття соціальної виставки «Не така як інші вона»-Фото 3

Виставка відбулася за підтримки Марини Щербенко та Щербенко Арт Центру. «Дякую Діані за такі потрібні й важливі питання, підняті цією роботою! Кожна з героїнь надихає змінюватися самим і змінювати цей світ. Тема інклюзивності, на жаль, не дуже розвивена і у громадському секторі, і у сфері культури, тому саме завдяки таким проєктам ми можемо привертати увагу до важливих проблем та робити перші кроки до змін. Саме тому ми вирішили інституційно підтримати проєкт та експонувати його в ЩАЦ, у простірі якого ми встановили пандуси, щоб кожен безперешкодно міг мати доступ до мистецтва», — коментує Марина.

Партнерами виставки також стали бренди YARO та eat easy, які надали свою продукцію для благодійної вечірки на честь відкриття. Також, партнером є проєкт «Я зможу». 

Організувати відкриття виставки Діані допомагали Олександра Вєтоха та Ліза Адова. Свій DJ сет грав Слава Бондар. 

Ціллю виставки є збір коштів на лікування рідкісної хвороби Надії Возної. Кожен, хто завітає до 26 вересня, зможе доєднатися до збору коштів через QR-код, що розміщений під фотографією Наді. 

Яким було відкриття соціальної виставки «Не така як інші вона»-Фото 4

Виставка присвячена пам’яті померлої героїні Дарії Химчук. 

Проєкт триває до 26 вересня у Щербенко Арт Центрі. Ви можете завітати з вівторка по суботу з 11:00 до 20:00.

[mc_gallery id=606466]

Фото з відкриття Антон Шевченко

Статьи по теме