UA
RU

Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучить світ. Україна»

Саундпродюсер і композитор Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучить світ. Україна». До нього увійшли п’ять треків, які дозволяють слухачу як згадати рідні місця, так і відкрити для себе по-новому українські міста. 

Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучить світ. Україна»-Фото 1

В розпал війни з супроводом повітряних тривог Євген Філатов подорожував Україною, спілкувався з локальними жителями та збирав звуки, які якнайкраще відтворюватимуть місцеві особливості. В результаті зі старовинних інструментів, акустики архітектури та мелодії вулиць народилася музика. 5 міст — 5 унікальних композицій.

«Хотілося записати  щось ексклюзивне, характерне й притаманне саме тому місту, де ми перебували. Тому я обирав звучання світлофора, дзвони, щось, що буде асоціюватися з певним містом. В процесі відбору траплялося таке, що найнеочікуваніші звуки потрапляли до композиції. Для мене головним було саме записувати звуки, а не втілювати свої креативні задуми. Так, іноді я грав самостійно на інструментах, але все ж таки розраховував на те, що місто подарує мені мелодії для запису», — зазначає Євген Філатов. 

Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучить світ. Україна»-Фото 2

Церковні дзвони, гомін в центрах для біженців, мелодії старих платівок, клацання трамвайного компостера – Евген поєднав найрізноманітніші мотиви в гармонійний музичний симбіоз та найнеочікуванішим шляхом продемонстрував, як звучить Україна. 

Євген Філатов представив ці треки в межах проєкту «Як звучить Україна» в лютому  на  YouTube -каналі «УкрЮтюбПроєкт». Творці тревел-шоу Наталія і Євген Синельникови запросили Євгена до співпраці у проєкті на роль ведучого і композитора. 

Альбом доступний на всіх стрімінгових платформах за посиланням

Читайте також: «МУЗИЧНИЙ ПРОГНОЗ». ПРО СУЧАСНУ ТА ЯКІСНУ УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ. 

Статьи по теме