UA
RU

Ювілейний «Книжковий Арсенал» теж перенесли. І усі ми знаємо причину

Редагувати переклад
І всі ми знаємо причину. 

Ювілейний «Книжковий Арсенал» теж перенесли. І усі ми знаємо причину-Фото 1

Через пандемію коронавіруса у всьому світі відмінилось або перенеслось безліч заходів: концерти, фестивалі, спортивні змагання, навіть зйомки нових фільмів та серіалів. Україна не стала винятком. Ще однією масштабною подією, яку довелось перенести, став «Книжковий Арсенал».

Читайте також: Книга місяця: «Я, Ніна» Яніни Соколової про рак та жіночу силу

Захід традиційно проходить у другій половині травня, а цього року він ювілейний — десятий. 

Ми готові провести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» цього року. Проте розуміємо, що він не зможе бути таким, яким ми його спланували. Та ми віримо, що він так само потрібний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібний не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі Мистецького арсеналу, в його неповторній естетичній книжковій атмосфері. Тому команда Книжкового Арсеналу продовжує роботу над підготовкою фестивалю. Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо змінюватись разом із нею,

коментує координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Ювілейний «Книжковий Арсенал» теж перенесли. І усі ми знаємо причину-Фото 2

Точна дата ще невідома, але повідомляється про перенесення на кінець серпня 2020 року. Оскільки карантин в Україні продовжили до 24 квітня, організація самого фестивалю була під загрозою, тому таке рішення було логічним. 

«Книжковий Арсенал» — подія міжнародного рівня, яка щороку збирає письменників, понад 200 видавців та більше ніж 55 тисяч відвідувачів в одному місці. Фестиваль проводиться кожної весни, починаючи з 2011 року. 

Фото: instagram.com/book_arsenal/

Статьи по теме