Закрити
UA
Життя

Іванна Чаббак розповіла про українське кіно та його перспективи

Поділись:

Зібрали головні цитати виступу Іванни Чаббак про українське кіно та важливість завжди залишатися дитиною. 

posts-to-db-Фото 1

29 листопада голлівудська тренер з акторської майстерності Іванна Чаббак зустрілася з журналістами та акторами у Fairmont Grand Hotel напередодні свого воркшопу у Києві, щоб обговорити українське кіно.

Напередодні Іванна переглянула фільм «Коли падають дерева» режисера Марисі Нікітюк, проаналізувала його та розповіла про свої враження. 

Разом із Іванною приїхала її дочка Клер Чаббак, яка відома роботою з юними акторами із серіалу «Дуже дивні справи». Дівчина вперше покинула територію своєї акторської школи, щоби поділитися особливостями роботи з дітьми.

“Ми менше говоримо з ними про секс і адаптуємо технологію Іванни”, – розповідає Клер. 

Читайте також: Актори, які відмовилися від ролі в кіно та пошкодували

 

Головні цитати Іванни Чаббак:

Для мене добрим є той фільм, який змушує замислитися. 

Браво, чудовий фільм, мені дуже сподобався! Хочеться сказати, що, незважаючи на всі правила суспільства, людина повинна постійно знаходитися у пошуку, відчувати своє серце і стежити за своїми бажаннями, які мають приносити радість. 

posts-to-db-Фото 2

Марися Нікітюк, режисер фільму «Коли падають дерева»

Класичні фільми «Лабіринт Фавна» та картина Кубрика «Заводний апельсин» поєднують у собі дитячу фантазію та розповідають про події з погляду дитини. У цих дітей є злість до всього, що відбувається навколо. Шлях, який людина проходить у міру дорослішання, і сприйняття реальності може бути тяжкою ношею.

posts-to-db-Фото 3

Важливо завжди залишатися дитиною, зберігати її в собі і намагатися стежити за її бажаннями. Це важливо не тільки для тинейджерів, а й для дорослих. 

 

Ми бачимо наприкінці фільму, коли дівчинка на коні, вона стежить за своєю фантазією та, незважаючи на сцени, які побачила протягом життя, намагається знайти вихід. 

 

Режисер фільму хоче нам сказати: «Всі люди йдуть за соціальними догмами та відчувають на собі цю ношу. Знайти вихід можна лише у тому випадку, якщо залишатися дитиною всередині». 

posts-to-db-Фото 4

Україні, як частині міжнародного ринку, та й усьому світу, варто завжди звертатися до універсальних тем, які будуть зрозумілі всім. Універсальна тема цього фільму, яка буде зрозуміла кожному, говорить про те, щоб не дозволяти суспільству пригнічувати ваші цілі та бажання. 

 

Я багато працювала з різними режисерами, акторами, продюсерами та сценаристами по всьому світу. Важливо знайти тему, яка шукатиме відгук у кожної людини на планеті. Думаю, фільму “Коли падають дерева” це вдалося. Відчуваю себе набагато краще, як людина після її перегляду. 

 

Я завжди намагаюся дивитися фільм як звичайна людина, а не професіонал. Як то кажуть, ніколи не вважай себе тим, хто знає все. Художник, актор постійно зростає. Ми завжди повинні вчитися, ділитися своїм досвідом, а якщо вже досягли якоїсь планки, треба підняти її вище та йти далі. 

posts-to-db-Фото 5

Іванна Чаббак та Олена Лавренюк

Я навіть намагаюся придумати, що б зробити для вдосконалення, коли я помру. 

 

Оскільки ми займаємося мистецтвом, я хочу, щоб люди зрозуміли: два плюс два дорівнює апельсину. У цьому хаосі емоцій ми маємо знайти для себе правильний вихід. 

 

Завдання всіх митців, не важливе актор ви, режисер чи журналіст, — міняти світ через мистецтво. 

posts-to-db-Фото 6

В останні роки на «Оскар» номінувалися не масштабні фільми з великим бюджетом, а картини про питання, які для всіх актуальні. 

 

Я завжди говорю своїм студентам: добре — це не супердобре, має бути ідеальним. 

 

Коли я приїжджала в Україну вперше, ми з акторами працювали на базовому рівні, вдруге рівень був вищим, а цього року я очікую, що зможу піднятися ще на кілька професійних рівнів разом із ними. 

 

Окрім журналістів зустріч з Іванною та Клер Чаббак відвідали Олена Лавренюк, яка ініціювала приїзд Іванни до Києва, Анатолія Анатоліча, Олексія Гладушевського, Соломії Вітвіцької, Дашу Коломієць та інших. 

[mc_gallery id=299483]