UA
RU

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine

Редагувати переклад

Незважаючи на те, що в країні триває війна, більшість підприємств зупинили свою діяльність та поставили на холд роботу, редакція Marie Claire Ukraine представила свіжий осінній номер і головна тема — життя переможе.

Він став першим випуском, який вийшов після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тому теми, що розкриваються в номері, демонструють як змінилися права жінок під час війни.

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine-Фото 1

Редакція поспілкувалась з жінками, що стали вимушеними переселенками і повинні були кардинально змінити рід діяльності, аби прогодувати свою сім’ю в чужій країні. Також редакція дослідила феномен української вишиванки і те, як з традиційного оберегу вона стала геополітичним маніфестом. 

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine-Фото 2

В новому випуску журналу редакція поспілкувалась з японським художником Шо Шибуя, який зображає світові події за допомогою кольорів і синьо-жовтий став комбінацію, яка часто зустрічалась в його роботах після 24 лютого. А художниця Єва ван Кампен створює прикраси з блістерів від пігулок для переривання вагітності. Вона поділилася досвідом, як її прикраси могут стать символічним протестом проти заборони абортів у США.

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine-Фото 3

В осінньому номері Marie Claire Ukraine редакція поговорила з українськими дизайнерами FROLOV, KATIMO, LITKOVSKA, the COAT, GUNIA project аби зрозуміти як змінився їх вектор діяльності після повномасштабного вторгнення.

В розділі Beauty у фокусі уваги – історія про те, як спеціалісти косметологічних клінік за останніми технологіями лікують шрами від уламків снарядів на обличчях молодих жінок. А також останні новинки і тенденції індустрії краси.

 

Статьи по теме