UA
RU

«Життя триває!»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020

Редагувати переклад
З 20 по 25 серпня пройде третій фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage.

«Життя триває!»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 1

Традиційно Bouquet Kyiv Stage збере шанувальників музики, літератури, візуального мистецтва і театру в саду «Софії Київської». Це вже третій фестиваль, який щоліта організовує культурний центр Дім «Майстер Клас».

«Життя триває!» — це слоган Bouquet Kyiv Stage 2020.

Сьогодні Букет – це міський фестиваль. А місто – це не лише архітектурний ландшафт, це, передусім, люди. Саме люди роблять місце таким, яким воно є. Саме люди наповнюють його. Тому надзвичайно важливо говорити про людей, які впливають на простір, змінюють простір і нас у ньому. Взаємозв’язок міста і людей – про це ми хочемо говорити цього року. Саме тому обрали фокус-темою цьогорічного фестивалю “Місто майстрів”,

– пояснює Ірина Буданська.

Ця тема, розповідають організатори, спонукає до знайомства із талановитими людьми, тими, кого ми вже знаємо, і тими, кого можливо для себе відкриємо.

«Життя триває!»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 2

Мовою музики: класичної, сучасної академічної, джазової та експериментальної, цього року буде розкрито імена видатних майстрів: композиторів, педагогів, диригентів, виконавців.

Третій Bouquet обіцяє стати фестивалем прем’єр. Театральний напрям буде представлено театрально-музичною виставою «Бабин Яр».

Візуальна програма буде представлена художніми виставками з фокусом на період шістдесятників, а також проєктами, що поєднують візуальне мистецтво з новітніми технологіями.

«Життя триває!» ― тема традиційних бесід під ясенем, на які запрошує засновник Bouquet Kyiv Stage Євгеній Уткін. Непересічні спікери та всі, хто любить глибокі розмови й цікаві дискусії, зустрінуться у тіні сторічного ясеня, що росте у саду «Софії Київської». Це буде територія творення нових сенсів та обміну думками, місцем, де народжуються ідеї та натхнення.

«Життя триває!»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 3

Література — новий напрям фестивалю, буде представлена діалогами з письменниками й інтелектуалами, видавцями і перекладачами про взаємодію людини та міста. Ключовою подією стане поетичний марафон.

Цього року традиційна програма для дітей складається з театралізованих постановок, творчих майстер-класів та освітніх інтерактивів. Охоплює інтереси від немовлят до підлітків.

Загалом заплановано близько 40 подій, частина з яких буде транслюватися он-лайн. Тож долучитися до дивовижного простору, наповненого мистецтвом і натхненням, зможе будь-хто у будь-якому куточку світу.

«Життя триває!»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 4

З метою запобігання поширення COVID-19, під час фестивалю організатори дотримуватимуться усіх рекомендацій МОЗ та правил, впроваджених Кабінетом міністрів України та КМДА про проведення культурно-масових заходів під час карантину.

5 серпня відбудеться презентація Bouquet Kyiv Stage-2020, на якій організатори і куратори фестивалю представлять детальну програму та учасників.

Офіційний сайт фестивалю

Фб-сторінка

Статьи по теме