UA
RU

Журнал Playboy присвятив обкладинку свого спецвипуску війні в Україні

На ній немає жодної оголеної дівчина, зате є реальність українського народу.

В період війни багато хто порушує традиції, в тому числі й відомі видання. Так, наприклад, Playboy Ukraine вирішив змінити обкладинку і поставив світлини з Ірпінщини.

Журнал Playboy присвятив обкладинку свого спецвипуску війні в Україні-Фото 1

Фото:playboy.ua

На обкладинці свіжого спецвипуску можна побачити Анастію Тиху, яка вивезла собак з вадами здоров’я і стала героїнею перших днів евакуації з Ірпеня. Також знайшлося місце і військовому, який на руках виносить дитину, а також ще один солдат, котрий допомагає жінці переносити свого чотирилапого друга. Всі ці світлини розташовані на тлі зруйнованих будинків та мосту, під яким ховалися люди.

Те, що українки – незрівнянні, ми доводили всім із кожним випуском Playboy Ukraine більше 15 років поспіль. Ми завжди закликали до свободи своїх бажань, а сьогодні ми показуємо всьому світу, що таке справжня незалежність та реальна свобода цілої нації,

–  заявили представники видання.

Читайте також: Never Again Gallery: новий сенс плакатів часів Другої світової війни від українських художників

Спеціальний випуск можна придбати в електронному форматі за ціною від 10 до 100 євро. Вартість залежить від того, скільки бажає сплатити читач. Всі виручені кошти підуть на закупку карет швидкої допомоги. Представники видавництва запевнили, що після перемоги вони кожному покупцю надішлють друкований випуск.

Статьи по теме