UA
  RU

  Зірка світового кіно Фанні Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB

  Редагувати переклад
  На відкриття нового творчого проекту «SOTA CINEMA&THEATRE HUB» у Києві прибула зірка світового кіно – акторка Фанні Ардан.
  
  
  Зірка світового кіно Фанні Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 1

  На своєму творчому вечорі в кінотеатрі «Оскар» видатна француженка представила свою режисерську роботу – художній фільм «Химери, яких немає», поспілкувалася з колегами, шанувальниками та студентами.


  Зірка світового кіно Фанні Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 2

  Ми дуже чекали на Фанні Ардан та щасливі, що крізь карантини і локдауни ми, нарешті, зустрілися та відкрили SOTA CINEMA&THEATRE HUB за підтримки компанії Mastercard Україна. Сподіваємося, що такі вечори та дискусії стануть традицією, а наш HUB — місцем зустрічі справжнього мистецтва з глядачем, адже народження будь-якого твору відбувається не тоді, коли його демонструють на екрані або ж сцені, а коли воно проявляється у вашій голові і відлунює в
  серце,


  — розповів засновник SC&TH, кінопродюсер Олег Кохан.

  Читайте также: Номінована на Оскар стрічка «Людина, яка продала свою шкіру» виходить у прокат

  Біля двох годин Фанні Ардан відповідала на запитання модератора вечора – кінокритика Олексія Тарасова та гостей, а виступ майбутніх акторів – гурту «ШмальгаузенЪ», який став особливим подарунком для легендарної акторки, настільки її надихнув, що вона захотіла прочитати вірш Володимира Висоцького французькою мовою у супроводі музикантів.


  Зірка світового кіно Фанні Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 3

  «Не дивлячись на те, що Mastercard є глобальною технологічною компанією, для нас тема кіно актуальна і близька. Згідно дослідженню Mastercard, в рамках якого ми визначали найпопулярніші сфери інтересів власників наших карток, кінематограф входить у ТОП passion-категорій серед європейців. В Україні ж 47% опитаних також відзначають кіно серед своїх захоплень, оскільки воно допомагає підняти настрій, дозволяє помріяти та замислитися. З огляду на такий інтерес, ми вже довгий час підтримуємо міжнародні кіноподії – Каннський, Венеціанський, Берлінський, Одеський кінофестивалі, – і безумовно, раді співпрацювати з локальними творчими проектами», – поділилася Наталя Байдала, директорка з маркетингу та комунікацій Mastercard в Україні та Молдові.

  Коли я працюю у театрі чи знімаюся у кіно, я не бачу глядача і немов знаходжуся в темному герметичному кубі. Промінь світла з’являється лише тоді, коли хтось каже, що знає мене, мою творчість. Ці два дні в Києві стали справжнім світлом – ваші запитання, обговорення стрічки та виступ студентів були незабутніми. Якщо б я могла залишитися тут ще ненадовго і насолоджуватися цим спілкуванням і неймовірним видом на Дніпро з мого вікна, я була б щасливою,  – поділилася емоціями Фанні Ардан.

  Під час дискусії Фанні Ардан часто підкреслювала своє життєве кредо: толерантне відношення до людей,
  та нагадала про найважливішу пораду свого батька, якій вона навчила своїх доньок – менше говорити про
  політику, ніколи не вчити інших життю, а головне – ніколи не зраджувати внутрішній свободі.


  Зірка світового кіно Фанні Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 4

  Фанни Ардан 1

  Фанни Ардан


  Фанни Ардан 2

  Фанни Ардан 3

  Зірка світового кіно Фанні Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 9

  Кінозірка залюбки відвідала екскурсію до Софії Київської, поснідала у ресторані французької кухні Citronelle та повезла до Парижу диски з альбомами етно-гурту «ДахаБраха», Мар’яни Садовської та Ніни Матвієнко, вишиванку та прикраси Innate_inlove українського ювеліра Inna Lypnyk. Зупинялася Фанні Ардан в Fairmont Grand Hotel Kyiv. Организатори візиту Фанні Ардан до Києва пообіцяли, що у найближчий час на всіх кіноманів чекає в SOTA CINEMA &THEATRE HUB зустріч з новими кінозірками, а також театральна прем’єра та творчі батли між критиками і авторами.

  Фото надала прес-служба SOTA CINEMA &THEATRE HUB

  Статьи по теме