UA
RU

Зірки серіалу «Кава з кардамоном» збирають кошти для колег на передову

Редагувати переклад

8 лютого у Києві українські актори театру та кіно Олена Лавренюк, Віталій Ажнов, Михайло Матюхін об‘єднаються на благодійному вечорі на підтримку своїх колег, які наразі воюють на передовій. Саме з цими українськими героями артисти разом працювали на знімальному майданчику серіалу «Кава з кардамоном». 

Зірки серіалу «Кава з кардамоном» збирають кошти для колег на передову-Фото 1

«Цей вечір для того, щоб підтримати хлопців з  241 першої бригади Тро Голосіївського 204 батальйону, які збирають на БПЛА! Нещодавно разом з ними ми працювали над «Кава з Кардамоном», а тепер вони захищають нас і дають змогу жити! Тож приходьте! Чекатиму!», — поділилася на своїй сторінці у Facebook головна героїня серіалу «Кава з кардамоном» Олена Лавренюк. 

У групуванні 241 бригади Україну обороняє колега Олени Ловренюк по кінозйомкам  — Адам Міллер, адміністратор SE Production. 

«Ми не зупиняємось, та рухаємось далі. Не зважаючи на втрати, моральну виснаженість та втому. Готуємось, збираємся та будемо робити роботу…Кожна Ваша копійчина/гривня дуже важлива для нас. Посилання на банку та карта тут. Всіх міцно обійняли та потиснули руку!», — написав у своїх соцмережах Адам. 

Читайте також: Фільм “Щедрик” — у трійці найуспішніших українських історичних драм

Поетичний перформанс  відбудеться 8 лютого у ресторані Vicini

вул.Драгомирова,16

19:00. Вхід вільний.

Статьи по теме