UA
RU

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому

Редагувати переклад
Це найбільший  в Україні зірковий проект  у легендарному французькому  стилі harcourt.
Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 1

Вже зараз можна оформити передзамовлення фотоальбому: та виграти фотосесію у стилі harcourt від майстра Ростислава Ріпки.

Телепрем’єра найбільшого в Україні проекту у техніці harcourt “Натхнення” відбулася сьогодні у Сніданку з 1+1 з Русланом Сенічкіним. Автор Ростислав Ріпка розкрив нові імена героїнь фотоальбому. Ними стали акторка Ольга Сумська, телезірки Неля Шовкопляс і Людмила Барбір та співачка Maruv. Ольга завітала у студію у вишуканому кінематографічному образі, у якому знімалася для фотоальбому. 

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 2

На світлинах фотоальбому, ніби кадрах чорно-білих фільмів, в образах кінодів постануть 37 зірок спорту, моди, сцени, телебачення  та кіно. Це сильні та талановиті жінки, які надихають мільйони українців. На рівні з Монікою Белуччі, Едіт Піаф, Марлен Дитрих, як визнання таланту та успіху, вони вперше в Україні отримали портрети harcourt. Напередодні портрет Людмили Барбір на полотні розмірами 3 на 5 метрів презентували під час Ukrainian Fashion Week. Фотокадри та імена інших зіркових учасниць впродовж осені будуть з’являтися на різних подіях та онлайн майданчиках. 

“Мороз по шкірі, затамувавши подих… на знімальному майданчику була справжня атмосфера кіно. Таких героїнь хочеться грати. На образ у проєкті мене надихнула Картін Денев та барви її творчості. Я дуже люблю життя у всіх його проявах і саме це хотіла сказати через свою світлину. Аплодую проєкт, це справжнє натхнення”, — розповіла Ольга Сумська.

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 3

Читай также: Вдохновение дня: 10 обязательных к прочтению рассказов Фрэнсиса Скотта Фицджеральда

За здатність відкривати внутрішній світ особистості, мистецтвознавці часто порівнюють світлини harcourt з творами доби ренесансу.

Жінки — це моє все, це мої музи. Вони вражають та надихають. Всіх учасниць я давно фотографую, ми дружимо. Тут немає жодної випадкової історії. Вони для мене рідні, з кожною є свої особливі моменти. На монохромних світлинах я хочу втілити їх жіночність та магію, силу та енергію, — розповів Ростислав.

Вже у грудні видавництво BookChef презентує ексклюзивний фотоальбом “Натхнення”. На сторінках колекційного видання будуть зібрані монохромні кадри та мотивуючі вислови кожної зірки про те, як навчитися в житті у будь-якій темряві завжди побачити світло. Артбук буде надрукований на високоякісному швейцарському папері з матовим покриттям, що забезпечує надточний друк зображення. Артбук надійде у вільний продаж. Перший тираж обмежено.

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 4

Легендарний harcourt у виконанні Ростислава Ріпки вже вийшов за межі проекту “Натхнення”. Для фотосессії французського журналу Marie Claire в Україні з Аллою Мазур використали  harcourt світло.

У творчій команді “Аркур.Натхнення”:

photo: Ростислав Ріпка, light: Ігор Сулій, mua: Ольга Мишура, hair: Юлія Тараненко, style: Тетяна Федорова, Кирило Харитонцев, Анна Гончарова, accessories: Дарія Весна, video: Олексій Назаров, Данило Лисенко, Антон Іванов editor: Іван Воробйов, management: Дарія Губська , postproduction Тетяна Кучура

 

Статьи по теме