UA
RU

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Наша постійна рубрика знову повертається, бо ж продовжувати жити — це вже перемога над ворогом.

Напевно, в кожного є свій муд-борд до якого періодично додаються надихаючі акаунти, подкасти тощо та віш-ліст, де зібрані найбажаніші речі . Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є про що розповісти. Тому ми вирішили ділитися  своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, які можуть змінити наше життя на краще, тим паче зараз. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Моя знахідка тижня — це маленький акаунт з автентичними знахідками предметів декору. Його власниця збирає унікальні дропи, які влучно поєднуються між собою. Звісно, кожен лот можна купувати окремо. Серед знахідок, предмети античної, української, навіть африканської культури. Може хтось зауважить, що купувати предмети декору не на часі, але я впевнена, що робити своє життя довоєнно комфортним, красивим та звичним актуально як ніколи.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Моя знахідка — програма кінофестивалю Київський тиждень критики від Arthouse Traffic, який цього року пройде 20—26 жовтня. На нас очікує неймовірна програма з українських фестивальних хітів — «Клондайк», «Цензорка», «Памфір» та бестселлерів цьогорічних Канн — «У корсеті», «Час Армагеддону», а відкриває фестиваль переможець — «Трикутник смутку». (Тут одразу зауважу, що в нас зовсім скоро вийде ексклюзиве інтерв’ю з акторкою з цього фільму.) Ну і мій краш фестивалю з секс символом українського кіно Іваном Миколайчуком — «Пропала грамота».

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Я на цьому тижні закохалася в нову колекція ювелірних прикрас Prada з переробленого золота. Взагалі, моє серденько не тремтить від подібних прикрас, але те, що вони зроблені свідомо відразу підвищує їхню цінність в моєму сприйнятті. Особлива любов — лаконічний чокер з характерним золотим трикутником.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

Олександр Михед розповідає про особливості Сходу України в книзі «Я змішаю твою кров з вугіллям». Дуже цікаво дізнаватися все більше про нашу країну, тому зараз складаю списки з книжок, які варто прочитати, щоб вивчати нашу історію. Читаємо і вбиваємо в собі москаля.

Статьи по теме