UA
RU

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Редагувати переклад

Напевно, в кожного є свій віш-ліст, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися  своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі  чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Знахідка тижня – це Інстаграм-аккаунт українського ілюстратора Сергія Майдукова, який нещодавно оформив матеріал «Листівки з Києва» для одного з моїх улюблених журналів The New Yorker. Серія ілюстрацій зображає те, як сьогодні живе столиця, яскраві картинки передають занепокоєння, наче документальні фотографії. Реальне, щире мистецтво серед ретельно відредагованої реальності Інстаграм.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Мені на картку прийшла тисяча за вакцинацію. Я хотіла її витратити на квитки, але мене збентежив і не надихнув на їхню купівлю розклад укрзалізниці. Тож я піду до книжкового. Думаю, це буде щось з видавництва «Основи». Я давно полюю на книжку «Європа.Історія», а от знахідкою став журнал SALIUT Magazine, того ж видавництва про сучасну українську фотографію.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Анна Вакуленко, fashion-редакторка сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Останнім часом я знаходжусь в постійному очікуванні дива, сподіваючись, що імениті бренди вигадають щось небанальне, естетичне, проте не занадто авангардне — універсально оновлене. Проте, доки я стикаюсь лише із постійним розчаруванням. Добре, що є молоді та поки невідомі лейбли, які вже знайшли свою айдентику, проте не віддалися повному сюру. Так, нещодавно я познайомилася із паризьким брендом 13De Marzo, який любить гратися із 3D-всесвітом, м’якими іграшками та аніме-джерелами. Жакет із ведмедиком — мій особистий fashion-item тижня.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

Моя знахідка тижня – це автентичні хустинки та аксесуари бренду ne.samovyto. Я вже не один раз думала про те, що українська айдентика настільки прекрасна і чарівна, але використовуються,частіше всього, лише у вишиванках, котрі важко інтегрувати в повсякденний гардероб. І тут я натрапляю на ne.samovyto. і тішуся несамовито, адже тепер шматочок України, не такий помпезний, як вишиванка, може знайти місце в будь-якому образі. Особливо вразили твіллі з орнаментом, в якому закодована цитата з твору українських письменників.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 10

Vitaly — канадський бренд прикрас, який любить класний Lil Nas X. Бренд все створює з 100% перероблених матеріалів, нержавіючої сталі. Дуже сильно хочу їх кафу на все вухо.

Статьи по теме