UA
RU

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Редагувати переклад

Напевно, в кожного є свій віш-ліст, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися  своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі  чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

На одній з останніх зйомок я побачила у стилістки класний кейс для телефону. Вона поділилася аккаунтом дівчини, яка їх робить. Вважаю, що це чудовий спосіб кастомізувати свій телефон. Збираєш дрібнички, які важливі тобі, мають сенс, спогади та увічнюєш їх в аксесуарі, який завжди з тобою. Я вже додала кейс до вішлиста.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

 

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Минулого тижня стартували «оскарівські перегони», тож я відклала нетфліківські серіали та дивлюся номінантів на «Оскара». З минулого досвіду знаю, що частина фільмів потрапить до українського прокату не скоро, а частина взагалі не потрапить. Як у випадку фільмів-шедеврів «Маяк» Еггерса, «Обійма змія» Гуерро тощо. Приємно, що ситуація змінюється на краще. Нехай, обмеженим прокатом, та все ж, наразі у Києві йде показ класного фільму «Лакрична піца» Пола Томаса Андерсона. Власне, він — моя знахідка.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Анна Вакуленко, fashion-редакторка сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Не буду оригінальною, і назву своєю знахідкою тижня новий серіал від Netflix — “Вигадана Анна”. Історія вражає своєю зухвалістю, про те, чого ще можна очікувати від персонажа із такою спадщиною? Співати дифірамби я збираюсь виконавиці ролі Анни Делві. Джулія Гарнер особисто для мене стала відкриттям та однією із найперспективніших молодих акторок сучасності ще з часів “Озарку”. В “Анні” дівчина лише підтвердила свій статус “золотої дівчинки” Голлівуду, та акторки, яка найкраще втілює образи злодійок. Сподіваюсь, що в неї буде можливість продемонструвати свій талант й в кардинально інакшому проєкті.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

На цьому тижні я відкрила для себе подкаст еко-активістки Асі Міцкевич Pokolenie Zero, котра доступною мовою розповідає про проблеми екології, а також запрошує на ефіри крутих спікерів. Слухаючи цих людей та Асю (в неї дуже приємний голос), задаю собі питання: “А так можна було? Це ж дійсно спрощує життя!”. Ну і що, що подкаст поки не записується, але тієї кількості епізодів вистачить, щоб бути більш усвідомленим та обізнаним в питаннях екології.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 10

Вже дуже давно шукаю цю книжку і, нещодавно, випав пост у стрічці Instagram з книжками для тих, хто займається монтажем. Маю лише одну у друкованому вигляді, а хочу всі можливі.

 

Статьи по теме