UA
  RU

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

  Наша постійна рубрика знову повертається, адже продовжувати жити — це вже перемога над ворогом.


  Напевно, в кожного є свій віш-ліст, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися  своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі  чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1


  Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

  Мені сподобався аккаунт, якій я зустріла у Інстаграм @i_see_ua_flag. Він доказує, що увесь світ блакитно-жовтий. Звісно, це фокус уваги, але як приємно бачити рідні кольори навкруги.


  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

  Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

  Український контент. Якісний та надихаючий. Який сьогодні створюють українські журналісти, блогери, ілюстратори й інші автори. Мої фаворити — «Загін кіноманів». Особливо останні випуски просто не залишають «культурні» запитання без відповідей. Наприклад, випуск «Україна в російських фільмах» було дивитися… «боляче», але дуже корисно.  Не сумніваюся, що «Безславних виродків» в озвучці Віктора Самохвалова ви бачили чи чули. Це крутіше за «гоблінський переклад». Просто повірте. До речі, з автором відео зовсім скоро у нас інтерв’ю для МС.


  Таня «Рагулівна» — це те що в серці. І my guilty pleasure — українська інтелектуальна гра «Словко». Та я через неї часом лягаю спати запівніч, бо нове слово з’являється з настанням нової доби. Чесно.

  Читайте також: Благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні


  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

  Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5
  Нарешті я знову маю насолоду ділитися з вами своїми знахідками. І цього тижня, як і вже два місяці поспіль, я моніторю виключно українські бренди. Тому декілька тижнів я мрію про світшот з написом “Ukrainian Mriya never dies”вітчизняного бренду Keepstyle. Він так відгукується в моєму серці, та є одна проблема – їхнє виробництво знаходилось в Харкові, а тепер команда намагається налаштувати знову процес тільки в іншому регіоні. Тому свою “Мрію” потрібно трохи почекати. Та я почекаю і обов’язково дочекаюсь, адже мрії мають збуватися.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

  Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

  Для мене знахідкою тижня став пост @inverium.platform про те, чому така велика кількість українців розмовляє російською мовою. І коли до цього я була впевнена, що причиною цього є мої рідні, які більшість свого життя прожили у радянські часи, то зараз я розумію істину причину. Українська мова завжди була зайвою і небезпечною для російських імперіалістів, а з мовою і український народ, який мав свою культуру і потенціал для самостійного розвитку. Тому цей пост став надзвичайно корисним. А ще, радію тому, що повернулась одна з найулюбленіших наших рубрик. Піклуйтесь про себе і не забувайте, що ваш гарний настрій допомагає нашій країні, а не навпаки. Чим більше ми будемо піклуватися про себе, тим більше ми зможемо зробити. Все буде Україна!

  🤍

  Статьи по теме