UA
  RU

  Знай наших: українські пісні будуть звучати щогодини на європейському радіо

  Відтепер кожен в Європі буде наспівувати українські пісні.


  Наші артисти роблять якісну музику, яку повинен чути увесь світ, тим паче зараз, у період війни. Тому тепер щогодини на європейському радіо будуть звучати наші пісні.

  Знай наших: українські пісні будуть звучати щогодини на європейському радіо-Фото 1


  Вчора, 17 березня, стало відомо, що Міністерство культури та інформаційної політики разом з Першою леді Оленою Зеленською домовилися про трансляцію україномовних пісень на кожній радіостанції Європи. Раніше вже розглядалась така домовленість і від учора кожна нова година буде починатися нашою композицією.

  Музика є особливою для нас. Піснями пронизане життя кожного українця.І зараз у наших серцях також звучить музика, варто лише дослухатися… Маю мрію, щоб кожну годину європейці чули пісні українських виконавців. Тож давайте спільно створимо перелік цих пісень, 

  – зазначила Перша леді Олена Зеленська.


  Також українці можуть порекомендувати свої улюблені пісні від початку незалежності України. Поділитися ними можна на офіційній сторінці Першої леді у Фейсбук і саме із запропонованих пісень буде створено плей-лист для європейських радіостанцій.

  Наша музика є вагомою частиною української культури. Вона завжди була підтримкою духу для кожної людини. А її колорит та етномотиви завойовують все більше поціновувачів у світі. Згадаймо лише минулорічний фурор на Євробаченні. Те, що наші пісні скоро зазвучать на європейському радіо – впевнений,  сприятиме ще більшій солідарності з Україною,

   – додав Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

  Давайте разом сформує добірний плей-лист, щоб вся Європа знала, які в нас талановиті артисти, а на наші пісні імениті діджеї хотіли б робити ремікси та кавери.


  Фото: @marjanblan/unsplash.com

  Статьи по теме