UA
RU

Знову на екранах: У Києві стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість”

Редагувати переклад

Організатори анонсують 150 нових стрічок-учасників у різних жанрах та категоріях.

Знову на екранах: У Києві стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість”-Фото 1

Здавалося, що оговтатися після світової пандемії індустрія розваг не зможе ще приблизно рік. Проте, для справжніх талантів та натхненників своєї справи немає абсолютно нічого неможливого. Саме такими є організатори щорічного Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”. Тим паче неможливо було схибити цьогоріч, адже у 2020 виповнюється 50 років вітчизняному конгломерату цікавинок у сфері кінематографу. Розповідаємо, на яких локаціях буде відбуватися показ авторських, артхаузних та розрахованих на більш широко глядача стрічок, а також ділимося подробицями, ґк придбати найвигідніші квитки у світ прекрасного.

Цьогоріч основною локацією кінофестивалю стане кінотеатр «Жовтень», де буде розташований центр із показами конкурсної та позаконкурсних програм, в тому числі українських прем’єр. У «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів. FEDORIV HUB став майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів». Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем’єри та спеціальні події.

Знову на екранах: У Києві стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість”-Фото 2

Читай также: Подкаст про маленьких людей від великих людей

Цьогоріч організатори підготували три типи абонементів: Студенти, Сінефіли та Індустрія. Перший розрахований на перегляд дебютних стрічок молодих режисерів, й є абсолютно безкоштовним. “Сінефіли” — цікавіша історія, адже відкриває доступ до абсолютно всіх фільмів. “Індустрія” дозволить вам потрапити на майстер-класи, де можна завести важливі та необхідні контакти для подальших проєктів, навчання або роботи.

Кінофестиваль “Молодість” з оглядом на минулі роки успішного функціонування  не лише черговий інфопривід, але й майданчик для пошуку справжнісіньких національних талантів. В Україні сила-силенна людей, які присвячують своє життя кінематографу, не розраховуючи ані на славу, ані на успіх. Національні кінофестивалі  ідеальна можливість для всіх талановитих людей екранної індустрії продемонструвати свої можливості. Радимо скористатися моментом, та відвідати подію. Можливо серед номінантів є вітчизняний відповідник оскароносних “Паразитів” чи ті, хто у майбутньому проявлять себе як творців нового та якісного україномовного контенту. нову на екранах: У Києві стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість”

Статьи по теме