UA
RU

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання

Редагувати переклад

Кохання – це не тільки насолода один від одного та щастя, це ще й біль розлуки та розбите серце.

Історії кохання – це завжди захопливий сюжет, в якому двоє головних героїв переживають бурю емоцій та почуттів. Але, на жаль, не завжди ця історія має щасливий кінець, для деяких пар цей розділ їхнього життя закінчується трагічно. Напередодні Дня святого Валентина ми зібрали найсумніші історії кохання за всі часи, від яких аж серце щімить та сльози навертаються на очі. Але варто пам’ятати, що їх почуття були щирими та сильнішими за будь-які перешкоди. 

Трістан та Ізольда

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 1

Ця історія кохання походить від середньовічної легенди, де двоє молодих людей закохуються один в одного, не дивлячись на те, що їхні шляхи не можуть перетнутися. Юну Ізольду мали видати заміж за дядька Трістана, Марка, а головний герой цієї історії одружився на дочці короля Британії. Але Трістана та Ізольду пов’язували романтичні почуття, тому коли хлопця поранили отруйною зброєю і він невдовзі загинув, юна дівчина не встигла попрощатись зі своїм коханцем й не змогла цього пережити. Вона занедужала та скоро померла.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Боні та Клайд

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 3

Ця пара стала відомою не лише тим, що вони організували угрупування злочинців, котрі грабували банки та вбивали людей, але й своїм коханням один до одного. Їхній союз надихав молодих людей і дарував надію на те, що в коханні – сила. Але закінчилась ця історія доволі трагічно – автомобіль Боні та Клайда розстріляли поліцейські під час операції перехвату злочинів, тому обидва померли на місці.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Лоуренс Олів’є та Вів’эн Лі

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 5

13th January 1941: Actor Laurence Olivier (1907 — 1989) with his wife, actress Vivien Leigh (Vivian Mary Hartley) (1913 — 1967) after their arrival in England from Hollywood to play their part in WW II. Olivier hopes to join the RAF and Vivien Leigh intends to join a touring company. (Photo by George W. Hales/Fox Photos/Getty Images)

Вів’эн Лі була зіркою телеекранів в 40-х та 50-х роках. Вона була тією жінкою, з якою хотіла бути величезна кількість чоловіків, але актриса зупинила свій вибір на Лоуренсі Олів’є. Їхню історію кохання важко назвати щасливою на сто відсотків, адже Олів’є не влаштовувало те, що він живе в тіні власної жінки, тому часто докоряв їй за це. Останньою краплею стала швидко прогресуюча психологічна хвороба Вів’эн Лі, через яку вона й померла, залишивши Лоуренс Олів’є зі своїми докорами та сумнівами.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Кларк Гейбл та Керол Ломбард

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 7

(Original Caption) 3/31/1939-Hollywood, California- Carole Lombard and Clark Gable grin for photographers following their return to Hollywood from their recent, surprise marriage in Kingman, AZ. They are shown at Miss Lombard’s home.

Кларк Гейбл не міг повірити своїм вухам, коли йому сповістили про те, що його кохана дружина потрапила в авіакатастрофу. “Король Голлівуду” кинувся рятувати свою половинку з-під уламків літака, але вже було запізно. Після цієї історії актор довго не міг прийти до тями, впадав  в депресію, починав свій день зі сліз і не хотів повертатися в пустий будинок після зйомок.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Ліам Нісон і Наташа Річардсон

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 9

LONDON — OCTOBER 17: Liam Neeson and Natasha Richardson arrive at the BFI 52 London Film Festival: ‘The Other Man’ Premiere at the Odeon West End on October 17, 2008 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Цю відому пару розлучила нещасний випадок. Актор Ліам Нісон та його дружина були разом 15 років, але в 2009 році на гірськолижному курорті Наташа спускалась на лижах без шолому та отримала сильну травму голови. Її намагалися врятувати в реанімації, але, на жаль, лікарі нічого не могли вдіяти. Наразі Ліам Нісон сам виховує двох дітей та ні з ким не заводить романів.

Читайте також: Любов — то велика сила: Найвеличніші історії кохання 

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Джон Леннон і Йоко Оно

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 11

Ця ексцентрична пара була на слуху в свій час. Хтось дивувалася такому союзу, хтось надихався, але не довго пара насолоджувалась один одним. 8 грудня 1980 року Леннон застрелив вбивця. Він зробив пять пострілів  йому в спину й чотири потрапили точно в ціль. Так за лічені секунди обірвалось не тільки життя, а ціла епоха.

Статьи по теме