Digital cover

Winter digital-360x477
Follow Us On Instagram
  • У мережі з\'явився перший знімок Крістен Стюарт в ролі принцеси Діани. Саме ця акторка зіграє славетну британку у стрічці Пабло Лорраїн, чилійського продюсера і режисера, який в 2016 році зняв байопік про Джекі Кеннеді \"Джекі\". Сценарій для фільму \"Спенсер\" написав Стівен Найт, творець популярного серіалу \"Гострі картузи\". 
Фільм присвячено одному вікенду, який Діана проводить разом із королівською родиною. Один день,  який вирішив долю принцеси.
Як вам здається, Крістен вдасться втілити образ культової британки?
Photo: Variety
  • #mc_inspiration
  • Жодна жінка, а особливо у ХХІ столітті, не має почувати себе незахищенною, вразливою та приниженною. Минули ті часи, коли чоловіки-патріархи родин та всього суспільства мали фізичну, економічну та психологічну владу над своїми сестрами, дружинами чи подругами.
Проте, історія FKA Twigs нещодавно сколихнула увесь світ. Про жахливі страждання та приниження співачки від руки відомого актора Шайа Лабафа читайте у новому матеріалі на сайті marieclaire.ua
  • Зірка фільму \"Як позбавитися від хлопця за 10 днів\" Кейт Хадсон виховує трьох дітей від трьох різних чоловіків. Проте, її особиста драма продовжується вже більше 40 років.
Голді Хоун, відома актриса та мама Кейт, виховувала її разом зі своїм партнером Куртом Расселом, а ось рідного батька Хадсон в дитинстві майже не бачила. Про те, як акторці вдається підтримувати гарні стосунки із всіма колишніми та теперішніми читайте на сайті marieclaire.ua.
А як вам здається, чи важливо мати виховання рідного тата, навіть якщо батьки у розлученні?
  • Хіба можна дивитися фільми із Кірою Найтлі спокійно? А особливо, коли на екрані з\'являється її оголене та чарівне тіло. Проте, нещодавно акторка розповіла, чому більше не збирається роздягатися у присутності чоловіків-режисерів. Її проблема знайома всім жінкам, тож за подробицями рушайте на сайт marieclaire.ua
  • Дутий, необтяжливий та неймовірно комфортний - саме такими епітетами може похизуватися найактуальніший шалик сезону. Багатьом такий тренд може здатися занадто смішним, проте нам він вбачається кращою альтернативою нудним та типовим аксессуарам.
За посиланням у профілі шукайте більше наймодніших міні-деталей зими 2021.
  • Символ фемінізму та абсолютний must-have: сьогодні ми говоримо про річ, яка за останні декілька сезонів стала новою білою сорочкою, тобто обов\'язковим та без перебільшень історичним трендом.
Це символ покоління 60-ків та цілісний аргумент суфражисток. У 1960-х без неї неможливо було уявити жодної модниці, а сьогодні ми вчимося носити її за прикладом найвизначніших жінок в історії, серед яких Мерилін Монро, Шерон Тейт та Одрі Хепберн. Більше про головний fashion-знак фемінізму шукайте на сайті marieclaire.ua
  • #mc_inspiration
Winter 2020
стр. 34 стр.
Интервью с креативным директором Dior Марией Грацией Кьюри и ее дочерью Рэйчел Регини
стр. 46 стр.
Подводим итоги 2020-го года, который как только мог, так нас и подвел
стр. 56 стр.
Культурный код украинских аристократов
стр. 70 стр.
О томности и безмятежности в fashion-деталях