UA
RU

5 книг, які відволічуть вас від буденності

Редагувати переклад
Серіали – це добре, але книги ще краще. Хоч з наявністю світла, хоч під час блекауту, захопливі історії відволікають і переключають. Зібрали топ-5 книг цієї зими, які точно варті вашої уваги. 

Ольга Котрус «Неровные швы» 

Це перший роман української авторки Ольги Котрус, який присвячений жінкам. У книзі йдеться про досвід жінок різних поколінь, яким вони діляться одна з одною. Це історії про кохання та самотність, про радощі та біль, про щастя та смуток. Над романом авторка працювала протягом двох років. Вихід книги планувався на весну, але через повномасштабну війну він відклався і книга побачила світ взимку. 

Кому читати? Кожному, хто хоче відкрити для себе світ жінок, виразити власну підтримку і відчути її у свій бік.

5 книг, які відволічуть вас від буденності-Фото 1

Фото: Instagram / okotrus

Луїз Міллер «Кондитерка-втікачка» 

Як це – почати життя спочатку, коли в один момент руйнується усе нажите? Саме такий досвід переживає головна героїня книги американської письменниці Луїз Міллер. 

Олівія Роулінгз – професійна шеф-кухарка, яка отримала відзнаки від ресторанних критиків і гостей її закладу. Але в один момент звичне життя руйнується полум’ям. Разом з рестораном згорають і невдалі стосунки. Далі Олівія переїжджає в тихе містечко Гатрі, де починає працювати у старенькому готелі. Тепер їй потрібно адаптуватися до нових реалій і починати нове життя. 

Кому читати? Кожному, хто хоче надихнутися на зміни і почати робити те, що дійсно любите. 

5 книг, які відволічуть вас від буденності-Фото 2

Фото: @ua_book_time

Христина Цукур «DIDI та його найважливіша мандрівка» 

Українська авторка написала книгу для малюків та їх батьків, щоб нагадати про важливі речі, силу подяки та добрих слів. Головний герой книги – динозавр DIDI. Він справжній бешкетник і любитель пригод, але разом з тим в ігровій формі вчить дітей комунікувати і взаємодіяти зі світом. Книга буде цікава і дорослим, щоб ще раз нагадати про важливі речі в житті, які часто губляться в буденності. 

«DIDI та його найважливіша мандрівка» – перша частина із серії книг про динозавра, яка вийшла під час повномасштабної війни.

Кому читати? Дорослим і дітям, які хочуть створити нову традицію – читати разом. 

5 книг, які відволічуть вас від буденності-Фото 3

Фото: Instagram / chris_tsukur

Тана Френч «У лісі»

Історія про загадкове зникнення дітей у дублінському передмісті. Того вечора додому повернулася тільки одна дитина із трьох друзів. Доля інших двох так і залишилась невідомою. Через двадцять років детектив відділу вбивств отримує справу про вбивство 12-річної дівчинки. Історія дуже нагадує загадкові події з його дитинства. Тож тепер Раяну доведеться згадати “забуті” спогади з минулого й використати їх, щоб розслідувати серійні вбивства. 

Кому читати? Людям, які хочуть додати трохи хорору в життя й захопливо поринути в історію. 

5 книг, які відволічуть вас від буденності-Фото 4

Кейт Мілфорд «Дім із зеленого скла»

Скоро Різдво, канікули і дні, сповнені відпочинку. Саме такі плани були у підлітка Майло Пайн. Однак, коли у твоїх батьків готель, постояльці якого – контрабандисти, то є ризик, що щось піде не так. 

Напередодні Різдва прибувають підозрілі гості, в кожного з яких є таємниці. І що можете придумати підліток? Правильно, знайти компаньйона і почати розгадувати ці всі таємниці. В нагоді стане шматочок карти, який Майло знаходить разом із донькою кухарки Медді. Ось тут і починаються справжні пригоди. 

Коли читати? Любителям справжніх детективів, які захоплюються неочікуваним розвитком подій. 

5 книг, які відволічуть вас від буденності-Фото 5

Cover photo by Erol Ahmed on Unsplash

Читайте також: ФІЛЬМИ ПРО ГОЛОКОСТ, ЯКІ ВАРТО ПОДИВИТИСЬ  

Статьи по теме