Про що жінка мовчить: Наталка Могілевська, співачка

Співачка та продюсерка Наталка Могілевська презентувала нове відео на композицію "До дна", та відповідала на запитання рубрики Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Я відповім вам віршами мого вчителя й творчого батька, в родині якого я зростала професійно — Юрія Євгеновича Рибчинського. «Народ стає покірною юрбою, Не маючи мети перед собою, Якщо ж мета – велична, як Свобода, Юрба завжди, завжди стає народом!». Я вважаю, що дуже велика кількість інформації зайва. Наприклад, зйомки морга, або знання хто гей, а хто ні серед голлівудських акторів. Є речі, які  повинні залишатися за лаштунками. Доступність інформації, відсутність мінімальних етичних правил у медіа призвели до знецінення зіркового статусу. Я пропоную зосередитись на вчинках успішних людей, а не їхньому спідньому.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Я — засновник київського клубу шанувальників тиші. Раз на тиждень, а інколи двічі, ми збираемося, щоб помовчати. Ми проводимо медитативні практики.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Я дуже правдиво розмовляю сама з собою. Й, на правду, інколи буваю дуже суворою, але це перший шлях до змін та великих перемог. Іншого шляху немає.

Наталья Могилевская 2

Що ви вважаєте найкрасивішим в жітті?

Природу. Сонце, Місяць, ріки, квіти, гори, безкрайнє небо.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я розвиваю талант вчителя. Багато часу приділяю самарозвитку, й хочу присвятити своє життя культурі, мистецву та освіті в Україні.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Колись під час медитації я відчула присутність Бога. Це найголовніший спогад мого життя.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасна освіта виховує жінок за чоловічим принципом — орієнтуючи на результат, активність, досягнення та цілі і так сталося, що жінки «перетворюються» на потужних чоловіків. Тому мені здається, що сучасним жінкам та світу бракує жіночої енергії та традіцийно жіночих рис характеру, таких як: ніжність, творчість, м’якість, легкість, розслабленість, а також спонтанність і незапланованість — що не властиві чоловікам. На жаль, сьогодні й чоловіки, й жінки виховуються однаково. Це не зовсім правильно.

Чоловікам традиційно пасують чоловічі риси: активність, боротьба, змагання, результативність, відповідальність.

Наталья Могилевская 1

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я взагалі не вживаю алкоголь. Вважаю, що ми живемо в дивномі світі, де цигарки та алкоголь насправді є вбивцями номер один в світі, але їх можно легально купувати на вулицях та в ресторанах. Навіть є мільйон традицій, пов’язаних з алкоголем: обмити права водія або випити на вечерці. Тому я здивована, що у нас продають наркотик, ілюзію за гроші. Я могла бути зеленим вітамінним коктейлем, який збираю сама з ранковою росою. В тому напої могут бути різні трави: кульбаба, кропива, снить, листя плодових дерев, деякі квіти; і ще додала б перчика, щоб було схоже на правду та мій характер (усміхається). І це буде зелена страва з перцем, помітьте, що українською «блюда» — сТрава.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Мама  завжди мені радила «дивитись не нижче третього поверху». Але я почала дуже багато працювати, та забула про це. Нещодавно я спіймала себе на думці, що вже років двадцать не бачила неба. Треба дивитися в небо кожного дня. До того ж, це корисно і для постави.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Я не знаю некрасивих людей з щирим сердцем, які перебувають в стані натхнення, щастя та радості. Будь-яка людина, в будь-якому віці, будь-якої зовнішності прекрасна, якщо вона живе серцем. Це те, чого часто не розуміють чиновники та бізнесмени. І не розуміють, чому в артистів є рейтинги, а в них ні. Тому що людей неможливо обдурити. Вони все відчувають та бачать в очах: чи є сердце, чи його нема.

Чим пахне щастя?

Щастя пахне задоволенням собою, і ще я б додала запах нескошених лук.

Фотограф: Ярослав Бугаєв 

Читайте також: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: КОЛЯ СЕРГА, ШОУМЕН

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме