UA
RU

Українська Асоціація жінок в кіно- та медіа індустрії UFFI підбили підсумки року

Редагувати переклад
Відбувся святковий передріздвяний бранч, що був організований Українською Асоціацією жінок в кіно- та медіа індустрії UFFI. Захід відбувся у атмосферному ресторані Fish House.

Ксенія Бугрімова

Анна Мачеху

Катя Молчанова

Ирма Литовская
  
Ксения Бугримова
 

Гостями бранчу стали актриси Ірма Вітовська та Катерина Молчанова, генеральна директорка Одеського кінофестивалю, директорка Української Кіноакадемії Анна Мачух, директорка СтарМедіа Ольга Пантелеймонова,  коордінаторка ООН (UN WOMAN) Ольга Дячук, представителька посольства Швеції в Україні Катерина Литвиненко, продюсерки Олена Голубєва, Анна Капустіна, Анна Соболевська, та інші. 

Цей рік став для Асоціації визначним  — адже організацію було засновано, відбулись презентації в Українському павільйоні на Каннському кінофестивалі та на Одеському міжнародному кінофестивалі. Засновниці асоціації, режисерка та продюсерка Ксенія Бугрімова та продюсерка і агент культурної дипломатії Лариса Гутаревич поділилися результатами роботи за 2021,  та розповіли про плани на 2022 рік. Було представлено і нову айдентику організації.

«Наша Асоціація ставить на меті сприяти захисту прав жінок у кіно- та медіасередовищі, їхньому професійному зростанню та підвищенню рівня освіти. На нашу думку, виникнення професійно організації, що сфокусована на жінках в українській кіноіндустрії,  є дуже своєчасним і для нашої держави, і для світу загалом. Ми вже зустріли чимало наших прихильників та прихильниць, які готові сприяти розвитку Асоціації», — підкреслила Лариса Гутаревич. 

Українська Асоціація жінок в кіно- та медіа індустрії UFFI підбили підсумки року-Фото 6

Ирина Титаренко

Иванна Слабошпицкая

«Ми з моєю партнеркою Ларисою Гутаревич відразу вирішили: UFFI буде створена не для того, щоб боротися з чоловіками, а для того, щоб об’єднати жінок, показати їм нові можливості, довести, що ми не жертви обставин, а всемогутні жінки.ПОтрібно довести суспільству, що в жінки немає закріпленого місця — ні на кухні, ні в церкві, ні біля дитячого ліжечка, ні за офісним столом. ЇЇ місце там, де вона сама хоче бути. Адже «скляної стелі» не повинно існувати», — розповіла співзасновниця Асоціації Ксенія Бугрімова. 

Катя Молчанова 2

Катя Молчанова Ирма Литовская

Серед планів на наступний рік  —  презентація Української асоціації на Берлінському кінофестивалі разом з представницями видатних голівудських та Європейських спільнот (на кшталт EWA та WIF) організація дослідження гендерної рівності жінок в українській кіноіндустрії, випуск альманаху “8 жінок”, куди увійдуть фільми 4 режисерок та 4 продюсерок тощо. А головною новиною оголосили початок перемовин, щодо започаткування окремої номінації у рамках Одеського кінофестивалю.  

Засновниці проанонсували також і наступний бранч, що відбудеться вже у 2022 році та буде присвячено співпраці Кіно та теле індустрій зі змі та глянцевими медіа.

Фото надала пресслужба

Читайте також: Артпроєкт «Діабет не вирок»

Статьи по теме