UA
RU

В День міста Буча буде презентовано трейлер до фільму “БУЧА”

Редагувати переклад
13 вересня в День міста Буча кінопродюсер Олександр Щур (сценарист “Побачення у Вегасі”, “Я, Ти, Він, Вона”) та режисер Станіслав Тіунов (продюсер “Побачення у Вегасі”, “Продюсер”, режисер “Молодість”) презентують тизер-трейлер до свого фільму-драми “БУЧА”.

В День міста Буча буде презентовано трейлер до фільму “БУЧА”-Фото 1

“БУЧА” – це фільм-байопік, знятий на основі реальних подій, що відбувалися у містах Буча, Ворзель, Гостомель та Ірпінь під час російської окупації у лютому-квітні 2022 року. Фільм розповідає про порятунок 203 місцевих жителів Костянтином Гудаускас – громадянином Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні та проживає в Бучі. З початком російського вторгнення, завдяки своєму казахстанському паспорту, він має можливість проїжджати на окуповану російськими військами територію та вивозити мирних жителів. Костянтин не тільки рятує людей, а й на власні очі бачить весь жах війни та окупації – вбивства, пограбування, зґвалтування. 

Після деокупації Київської області Костянтин став героєм багатьох статей та телесюжетів впливових національних та світових ЗМІ, серед яких французьке видання Le Monde, телеканал France 24, британський телеканал ITV news та інших.

У кінострічку також буде включена сцена порятунку відомого українського композитора Ігоря Поклада, який під час подій фільму перебував у своєму будинку в Ворзелі. Декілька творів Ігоря Дмитровича, такі як “Сіла птаха” та Марш Сотні з оперети “Конотопська відьма” будуть використані у фільмі в якості саундтреків. Автором головного саундтреку до стрічки виступив Іса Меліков – відомий азербайджанский композитор і продюсер.

Трейлер-тизер драми “БУЧА” буде знятий на кошти американських інвесторів, а подальше фінансування виробництва фільму також буде реалізовано виключно коштом іноземних інвесторів та меценатів. За особистими переконаннями творців фільму, через активну залученість українців у зборах на потреби ЗСУ, збори в Україні проводитись не будуть.  Зйомки фільму заплановані на грудень-січень, а премʼєра відбудеться на роковини трагедії.

Стежте за новинами фільму у Facebook, Instagram та на офіційному сайті.

Читайте також: СЛУХ ВИПУСТИТЬ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ «ДАЛІ» — ПРО ЖІНОК, ЯКІ ЗАЛИШИЛИ ДОМІВКИ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ 

Статьи по теме