Закрити
UA
языковой барьер как его преодолеть
Мода

7 жіночих способів подолати мовний бар’єр в англійській

Поділись:

Про основні жіночі секрети подолання мовного бар’єру в англійській мові розповіла менеджер онлайн-платформи для пошуку репетиторів. Прелюдія Вікторія Жукова.

мовний бар'єр як його подолати

@everydaypursuits

Хто з нас не ставив питання, як ось так взяти і заговорити нерідною мовою? Думаю, багато хто. Сучасний світ відкидає кліше та стереотипи про те, що жінкам даються складніші мови, а «милі голівки» не варто забивати непотрібними знаннями. Навпаки, сьогодні успішна жінка знає все і встигає всюди. Але все ж таки, якими б розумними та ефектними ми не були, багатьом складно позбавитися вічного страху: раптом під час важливої ​​розмови англійською хтось чогось не зрозуміє, неправильно тлумачить сказане, або, ще страшніше, розмова стане тягарем і зійде нанівець. Боротися із цим почуттям можна, і це не так складно, як здається.

Дивіться в корінь

Англійська, як і будь-яка іноземна мова, подібна до листкового пирога: кожен новий рівень є своєрідною «базою» для подальших знань. Мовний бар’єр часто «розквітає» в умовах невпевненості у своїх можливостях. Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися боротьбою з цим негативним явищем, почніть із азів. Повторіть граматику, «проженіть» лексику і без сорому приступайте до спілкування.

Тестуйте свою привабливість

В умовах глобалізації у вас, напевно, є цілодобовий доступ до інтернету. Якщо спілкуватися з носієм мови віч-на-віч надто страшно, почніть із спілкування в мережі. Потоваришуйте з новими друзями у Facebook, пошукайте співрозмовників на спеціалізованих онлайн-ресурсах, можете навіть зареєструватися на сайті знайомств або встановити старий добрий Tinder. Симпатичним та допитливим дівчатам скрізь раді.

Читайте також: ЯК ВИВЧИТИ ІНОЗЕМНУ МОВУ: 5 ПЕРЕВІРНИХ СПОСОБІВ

Будьте простіше

Спочатку при спілкуванні намагайтеся не перевантажувати свою мову складними конструкціями та словами. Прості пропозиції все точно зрозуміють. До того ж, чим менше ви вимагатимете від себе, тим нижче буде рівень стресу. Такий підхід додасть впевненості та розкутості у спілкуванні. Якщо ви переживаєте, що спілкування укороченими фразами може здатися грубим, обов’язково додавайте доречні в будь-якій розмові ввічливі слова please (будь ласка) та thank you (спасибі).

Включайте «дівчинку»

Якщо під час спілкування ви почуваєтеся невпевнено — не соромтеся це показувати. Усміхайтеся і жартуйте, використовуйте жіночі хитрощі, які допоможуть не панікувати і контролювати ситуацію. І тут стереотипи грають нам руку. Якщо вам щось незрозуміло – не бійтеся повторити, перепитати та уточнити. У розмові не поспішайте та будьте доброзичливі. Якщо відчуваєте, що починаєте тараторити (адже так іноді трапляється) або, навпаки, «зависати», зробіть глибокий вдих, подаруйте співрозмовнику посмішку і продовжуйте, як ні в чому не бувало.

плануйте

Якщо подорож або просто важливе спілкування англійською, детально продумайте, про що вам потрібно буде або хотілося б говорити, і що може відповісти співрозмовник. Своєрідне “планування” розмови відразу покаже вам можливі слабкі місця в лексичному запасі, що часто змушує понервувати. Вивчіть або повторіть необхідні, на вашу думку, слова і спокійно вирушайте на важливу зустріч або на відпочинок.

Читайте також: КРАЩІ ДОДАТКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МОВИ

Прокачуйте знання

Постійно удосконалюйте знання мови. Дивіться фільми із субтитрами, шукайте аналоги улюблених телешоу англійською, слухайте музику, читайте вголос книги, статті чи журнали. Намагайтеся слухати що-небудь англійською і вникати в сенс хоча б протягом 10-20 хвилин на день. Відточуйте свою майстерність у спілкуванні. Крім спілкування в інтернеті, можна також відвідувати speak club (розмовний клуб) та практикуватися вдома з рідними.

Розслабтеся та отримуйте задоволення

Мовний бар’єр заснований на страхах, стисненні та нервовій напрузі. Для повноцінного та адекватного спілкування розслабтеся та будьте собою. Не бійтеся зробити помилку. Співрозмовник нікуди від вас не втече навіть якщо ви випадково назвете ложку виделкою. Якщо не можете згадати певного слова або пояснити якесь поняття, не панікуйте. Зробіть паузу і постарайтеся згадати. У крайньому випадку завжди можна скористатися невербальним спілкуванням і показати «на пальцях».

Мовні бар’єри існують лише в головах. Боротися з ними можна і треба. Любіть себе, акумулюйте знання, вірте у свою чарівність – і англомовний світ впаде до ваших ніг.