Сьогодні у Києві оголошено День жалоби

9 липня у Києві оголошено День жалоби у звʼязку з терористичною атакою росії на цивільні обʼєкти. Атака росії на місто 8 липня забрала життя вже 29 людей.

Сьогодні у Києві оголошено День жалоби-Фото 1

Сьогодні, 9 липня у Києві оголошено День жалоби у звʼязку з терористичною атакою росії на цивільні обʼєкти. На всіх комунальних будівлях міста приспущені прапори. Також рекомендовано приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форм власності. У цей день в місті заборонені будь-які розважальні заходи. 

Сьогодні у Києві оголошено День жалоби-Фото 2

8 липня росія завдала комбінованого ракетного удару по Україні. Ворог ударив ракетами повітряного, морського та наземного базування. Були атаковані Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ, Покровськ. Загалом пошкоджені майже 100 об’єктів. Серед них дитяча лікарня, житлові будинки, дитячі садки, пологовий будинок, коледж, бізнес-центр. Наразі відомо про 38 загиблих, серед них четверо дітей. 190 людей отримали поранення. У лікарнях Києва перебувають 64 людини, 28 людей госпіталізовано в Кривому Розі, 6 людей — у Дніпрі. Атака росії на Київ 8 липня забрала життя вже 29 людей, серед яких 4 дитини. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Вікторія Говорущенко

Читайте також: ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ РОСІЇ: ВІЙСЬКОВІ РФ ВДАРИЛИ ПО ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ «ОХМАТДИТ»

Статьи по теме