UA
RU

Актор Марк Стронг став амбасадором United24

У фандрейзингової платформи United24 — новий амбасадор. Ним став актор Марк Стронг. Він підтримає напрям «Освіта і наука».

Актор Марк Стронг став амбасадором United24-Фото 1

До фандрейзингової платформи United24 долучаються нові амбасадори. Одним із них став британський актор Марк Стронг, зірка фільмів «Шерлок Голмс», «Кінгсмен», «Загадкове вбивство — 2», «Рок-н-рольник», «Гра в імітацію». Він підтримає напрям «Освіта і наука» і зосередить зусилля на підтримці українських шкіл.

Президент України Володимир Зеленський поспілкувався в режимі відеозв’язку з новим амбасадором. І подякував акторові за те, що долучився до допомоги школярам.

«Це також дуже важливий сигнал, щоб люди поверталися в Україну, — що життя триває. І коли діти можуть навчатися в сучасних безпечних школах — це також надважливий сигнал для їхніх батьків, які перебувають сьогодні на передовій, що вони можуть концентруватися на тому, що відбувається на полі бою, і не думати щосекунди, чи в безпеці їхні діти», — наголосив Володимир Зеленський.

Актор Марк Стронг став амбасадором United24-Фото 2

Марк Стронг розповів, що для нього честь стати голосом українських дітей у світі задля того, щоб у дітей було краще майбутнє:

«Як батько двох синів я усвідомлюю важливість якісної освіти та необхідність ходити до школи, спілкуватися з друзями, здобувати не лише знання, а й навички, необхідні для дорослого життя. Українські діти заслуговують на те, щоб отримувати все необхідне».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: ШЕФ-КУХАР ХОСЕ АНДРЕС — НОВИЙ АМБАСАДОР UNITED24

Статьи по теме