UA
RU

ANOESES x KyivPride спільно запускають соціальний проєкт #WEAREFREEDOM з метою підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні

Редагувати переклад
ANOESES, український бренд натхненний еротизмом, об’єднався з громадською організацією KyivPride, щоб створити соціальний проєкт, який привертає увагу до важливості підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні та сміливості бути собою. Проект включає шість інтерв’ю з ЛГБТІК+ людьми про їхній досвід життя в Україні, боротьби за свої права, волонтерську діяльність та підтримку України під час війни.

ANOESES x KyivPride спільно запускають соціальний проєкт #WEAREFREEDOM з метою підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні-Фото 1

Лімітована колекція кастомних аксесуарів зі шкіри, що були створені у співпраці з художником  Нікітою Гудзовським стала матеріальним уособленням ідеї проєкту. До колекції увійшли: браслет, маска, портупея, корсет, чокер та комплект білизни, створені у чорному кольорі із візуальними та текстовими образами, виконаними білою фарбою. Така ідея виникла із образу темної сутності війни, що забрала у людей яскраві кольори з життя. За словами художника, кожна людина, яка залишилася в Україні під час війни, здатна виразити повний спектр емоцій мінімальними засобами.

“Ця капсульна колекція присвячена нашій невтомній боротьбі за права людини, за можливість кохати будь-кого будь-де, не приховуючи цього у майбутньому. Це активний меседж від України, що зовсім скоро наше життя повернеться до повної палітри кольорів райдуги і ми знову зможемо відчувати все на 101%” — ділиться художник Нікіта Гудзовський.

Соціальний проект спрямований на поширення обізнаності та суспільного прийняття ЛГБТІК+ спільноти в Україні. Незважаючи на те, що за останні роки українське суспільство стало значно толерантнішим, ЛГБТІК+ людьми все ще стикаються з дискримінацією та упередженням. Слоган колаборації #WEAREFREEDOM відображає важливість відкритості, щирості, волі та сили українського суспільства, що наразі веде свою найважливішу боротьбу одночасно на багатьох напрямках — соціальному, політичному та історичному.

“Anoeses завжди сповідував цінності інклюзивності. Ми запустили проект з KyivPride, щоб ще раз нагадати про силу, свободу й любов, які криються за прийняттям себе й іншої людини. Кожного дня в нашій комунікації та таких ініціативах, як Anoeses x KyivPride, ми транслюємо відданість вірі, що немає майбутнього світу без толерантності. Особливо яскраво просочується потреба в цій вірі крізь тло воєнних подій в Україні. Коли гомофобного майбутнього вже не існує, а фундамент толерантності й рівноправʼя має бути закладений невідворотньо”— коментує команда Anoeses.

ANOESES x KyivPride спільно запускають соціальний проєкт #WEAREFREEDOM з метою підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні-Фото 2

ANOESES x KyivPride спільно запускають соціальний проєкт #WEAREFREEDOM з метою підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні-Фото 3

ANOESES x KyivPride спільно запускають соціальний проєкт #WEAREFREEDOM з метою підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні-Фото 4

“КиївПрайд з першого дня повномасштабного вторгнення залишається поруч з українською ЛГБТІК+ спільнотою. Ми робимо збори для військових, івенти в Києві, надаємо психологічну і гуманітарну допомогу, а в прайд-сезон представляємо Україну в Європі і світі на маршах і парадах. Марш Рівності в Україні неможливий через російську агресію, і ми використовуємо міжнародні події, щоб привернути увагу до нашої боротьби. Ми вимагаємо зброї для України, кричимо, що росія — держава терорист. В нашій веселці зараз два кольори — синій та жовтий. Разом з Anoeses ми хочемо показати, що росія відібрала наші прайд-марші, але вона не відбере нашу гордість і наше бажання жити у вільній суверенній державі. Ми бачимо в цьому проекті можливість продемонструвати нашу силу та цілеспрямованість і вкластися в перемогу у новий спосіб. Слава Україні!” — каже Едвард Різ, координатор комунікацій ГО КиївПрайд.

Героями, голосами та обличчями проекту стали блогерка Монро, активіст Влад, стиліст Євген, дизайнерка та модель Ангеліна, волонтер Іван та музикант Сашко та художниця-аніматорка Лулі. В рамках інтерв’ю вони поділилися особистою історією прийняття себе, стосунків з соціумом, булінгу, активної соціальної позиції та власним поглядом на поняття свободи, сміливості, краси та любові. 

Соціальний проект буде доступний онлайн на сайті Anoeses. 25% коштів, виручених від продажу капсульної колекції, буде передана КиївПрайду на підтримку їхньої адвокації та громадських ініціатив.

Фото: Аліна Чопенко

Читайте також: «ІЗ ПОЛУМ’Я ЗРОДИЛИСЬ»: SMALL TALK З АВТОРАМИ ІДЕЇ АРТБУКУ 

Статьи по теме