UA
RU

Аргумент: Роман Перфільєв, режисер

Редагувати переклад
Український кінорежисер, сценарист та продюсер Роман Перфільєв ділиться власними підсумками року. А вже з 24 грудня у широкий прокат вийде стрічка «Безславні кріпаки», у якій Роман виступив у ролі режисера.

Безславні кріпаки

Тенденція року

Соціальна істерія. Кожен хоче зібрати свій пазл, який покаже нову картину світоустрою.

Роман Перфілієв

Подія року

Особисто для мене це реліз “Безславних кріпаків”. Сподіваюся, що стрічка надихне українських кінематографістів і створить нову, цікаву нішу. За словами кінокритика Александра Гусєва, картина збагатила світове експлуатаційне кіно новим піджанром — Tarasploitation. Гадаю, що багатьом буде цікаво подивитись на те, як Тарас Шевченко-сан вибиває двері золотої клітки, потрапляючи в Україну у стилі Дикого Заходу і самурайських фільмів.

Людина року

Мій син. Йому 2 роки і все що з ним відбувається, впливає на мене більше ніж будь-що, чи будь-хто. І це на все життя, тож тепер він щороку очолюватиме цей рейтинг.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ДАНА ПАВЛИЧКО, ВИДАВЧИНЯ

Відкриття року

Можливість спостерігати за тим, як формуються нейронні зв’язки у мозку дитини, ще до того, як вона почала говорити свої перші слова. Моя дружина — ще одне відкриття.

Книга року

У вільний час я поринаю у думи, пишу нові концепції, шукаю оригінальну форму для їх втілення. Креативний матеріал, який я роками накопичував у своїй голові, цілком мене влаштовує. Натхнення завжди приходило із джерел не пов’язаних з художнім чи нехудожнім чтивом. Можливо коли вичерпаю усі елементи напрацьованого, тоді й буду зацікавлений у дослідженні нових естетичних цінностей.

Фільм року

“Людина-невидимка” — на диво винахідлива стрічка. Як на мене — кращий трилер за останню декаду.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ТАРАС ГОЛУБКОВ, РЕЖИСЕР ТА КЛІПМЕЙКЕР

Що варто залишили у 2020 році

Все що сталося у 2020 нехай там і залишається. Для мене цей рік був суцільним випробовуванням. У 2021 хочу бачити події, які наближають мене до більшої творчої свободи і до творців з якими ти на одній хвилі.

Статьи по теме