UA
RU

Аргумент: TVORCHI, креатори музики майбутнього

TVORCHI називають себе творцями музики майбутнього, тому нам особливо цікаво було дізнатися про їхні підсумки року та пораду, що варто прихопити із собою в прийдешній рік.

TVORCHI

Головна тенденція року

Андрій: Головним трендом 2020 я би назвав слово “онлайн” і все, що з ним пов’язано. Наприклад, онлайн-концерти різних форматів (в тому числі й в онлайн-іграх), онлайн-церемонії, онлайн-зустрічі, онлайн-вечірки і все-все-все, що тільки можна вигадати онлайн.

Джеффрі: А для мене – це охорона здоров’я. Пандемія внесла свої корективи у наше життя і ще раз нагадала нам усім, що насправді є найголовнішим.

Подія

Андрій: Таке враження що 2020 рік – це одна велика подія.

Джеффрі: Євробачення! Це був початок року, веселий і чудовий час, зовсім новий досвід для нас, як для гурту так і для кожного особисто. Нацвідбір відбувався у лютому – якраз до початку локдауну і поширення коронавірусу в Україні. Тому мені дуже приємно згадувати ці «нормальні моменти» життя 2020 року, коли ми отримували справжнє задоволення.

Людина

Burna Boy

Андрій: Я думаю, що людина 2020 року – це всі медики, які в 2020 році врятували дуже багато життів і жертвували власним здоров’ям заради інших.

Джеффрі: Моя улюблена людина 2020 року в мистецькому плані – це Burna Boy. Саме цьогоріч він досяг такої високої точки у своїй кар’єрі до якої більшість людей мріють дійти, зі мною включно. Весь цей шлях, який він пройшов, вимагає багато сил, часу та напруженої роботи, і я цим справді захоплююсь.

Читайте также: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: ПАВЕЛ АЛДОШИН, АКТЕР И МУЗЫКАНТ

Культурний прорив

Dua Lipa

Андрій: Книга – Mastering Fear авторів Brandon Webb та John David Mann. Дуже раджу! Особливо актуальна в цьому році, коли саме час перетворити страх зі свого ворога на партнера.
Альбом року – їх точно декілька, це After Hours — The Weekend, Future Nostalgia – Dua Lipa та Positions – Ariana Grande.
Фільм – серед усіх гучних прем’єр 2020-го року моїм фаворитом є «Тенет»

Джеффрі: Стосовно книги – цього року я не знайшов жодної, яка б мене вразила. Але мені дуже сподобалось читати статті на Reddit та Qura, вони дуже цікаві і я б їх справді рекомендував.
Композиція – Monica Lewinsky, Election Year – SAINt JHN feat. A Boogie wit da Hoodie & DaBaby.
Фільм – Sputnik, серіали – Queen’s Gambit, Self Made.
Телешоу – Віза нареченої.

Читайте также: I WISH YOU WERE HERE: SAINT LAURENT ПРОВЕЛИ ПОКАЗ ВЕСЕННЕЙ КОЛЛЕКЦИИ В ПУСТЫНЕ

Що варто залишити в 2020-ому році

Андрій: 2020 рік був повний випробувань, тому я вважаю що в 2020 році варто залишити всі страхи і суперечки (усміхається). А у новий рік потрібно взяти отриманий досвід і рухатись далі до нових вершин!

Джеффрі: Я думаю, що найкраще залишити всі негативні згадки про цей рік та розпочати 2021 з чистого листа, перезапустившись і набравшись сил для здійснення всіх нереалізованих планів і мрій.

Статьи по теме